30 Ağustos 2013 #1985543

Orka Banyo Mobilyaları Lavabonun Rengi Attı!

25.11.2012 tarihinde aldığımız Narlı 120 markalı ürünümüz ün lavabo taşı renklerinde solma olmuştur. Konuyla ilgili olarak firma ile görüşmemizde bu tür durumların olabileceğini ve ürün hatası olmayacağını ifade etmişlerdir. Ama evimizde başka lavaboların olduğunu ve yaklaşık 10 yıldır bu lavabo taşını kullandığımız ve herhangi bozulma olduğunu ifade etmemize rağmen bu bir ürün hatası değil kesinlikle kullanın hatası vs .. şeklinde değerlendirilmiştir.


Bu konuyla ilgili olarak gerekirse tüketici hakları mahkemesine de müşterileri yanıltıcı bilgi ve garanti süresi dolmadığı halde ürün değişimi yapılmadığı konusunda girişimde bulunacağız.

Huseyin 1.297 Okunma

Cevaplar

 • Huseyin'in Teşekkür Mesajı20 Eylül 2013

  Teşekkürler

 • Huseyin20 Eylül 2013

  Sayın Yetkili, Lavabomuz yapılmıştır. Ama sagolsunlar arkadaşlar silikonu kaç kat yaptılarsa çok güzel gözükuyor. Küçük dağ kadar olmuş. Bizler ORKA yı marka bir ürün kaliteli ve evimize takmaya yakışır diye almıştık. Ama ORKA nın hizmet anlayışı kalite anlayışı hiç de düşündüğümüz gibi değilmiş. Yine de teşekkür ediyoruz. Bizlerde kaliteli hizmet anlayışını öğrenmiş olduk. Saygılar

 • Orka Banyo Mobilyaları Temsilcisi14 Eylül 2013

  Değerli müşterimize, yetkili bayimizin montaj ekipleri bu gün 14.09.2013 de akşam üzeri yeniden servise sağlayarak çekmecelerin açılamama problemini gidermişlerdir. Saygılarımızla

 • Huseyin14 Eylül 2013

  LAVABO MONTAJIMIZ GERÇEKLEŞMİŞ OLUP, HENUZ USTA OLAN SERVISTEKI ARAKDAŞLAR LAVABOYU ORTALAMAYI BILEMEDIKLERINDEN DOLAYI LAVABO YAPILMIŞ BU SEFER DE ÇEKMECEKLERI AÇILMAYACAK ŞEKILDE MONTAJ EDILMIŞ HALEN SERVIS IN GELIP TEKRAR LAVABOYU SOKUP , TEKRAR TAKMASINI BEKLIYORUZ... UMARIM SERVISTE EN KISA SUREDE GELIR?

 • Huseyin07 Eylül 2013

  SAYIN YETKILI, 07.09.2013 TARIHINDE KOÇTAŞ FIRMASINDEN KAHRAMAN BEY ILE GÖRÜŞÜLMÜŞ OLUP, HERHANGIBI KARGO GELMEDIGINE DAIR BILGI VERILMIŞTIR. PAZARTESI ORKA ILE GÖRÜŞÜP TEKRAR BILGI VERECEGINI ILETMIŞTIR.

 • Orka Banyo Mobilyaları Temsilcisi03 Eylül 2013

  Merhaba, Bugün lavabo kargo ile mağazaya sevk edilecektir.bu hafta sonuna kadar lavabo montajınız yapılacak,tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

 • Huseyin03 Eylül 2013

  Herhangibi dönüş olmamıştır. Zaten daha önceki görüşmemizde yaklaşık 1 ay gibi bir sürede dönüş yapılmıştır. Konuyla ilgili olarak bu sefer umarız kısa bir sürede dönüş yapılır.

 • Orka Banyo Mobilyaları Temsilcisi31 Ağustos 2013

  Banyo dolapları üretici firması olarak lavabo üretimi bünyemizde yapılmamaktadır,diğer üretici ve tedarikçi firmalardan temin yoluyla müşterimize banyo dolaplarının yanısıra yedek parça olarak lavaboları sunmaktayız,bu nedenle tedarikçi firmamız ile müşterimizin göndermiş olduğu resimler paylaşılmış tedarikçi firmadan gelen cevap kullanıcı hatası olarak müşterimize aktarılmıştır.bu noktada müşterimizin mahduriyetini bir kez daha tedarikçi firmamıza iletip, lavabonun değişimini sağlamak üzere lavabo temini yapılarak ,müşteri memnuniyeti adına müştemize gönderilecektir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön