05 Eylül 2013

Oris Telekom'da İlgisizlik Had Safhada!

Oris Telekom'la yaklaşık 2 aydır hattımızla ilgili sorunları çözümleyemedik. Çağrı merkezi ilettiğiniz sorunları halledeceğiz diyorlar. 1 gün geçiyor 5 gün hatta haftalar aylar geçiyor halledilen bir şey yok. Hattımızı geçirmek istiyoruz diyoruz hallettik diyorlar, ortada bir şey yok. Sadece biz bol bol 2 aydır telefon faturası ödüyoruz bu Oris Telekom'a nasıl geçtiğimizi bilmiyoruz.

Sözleşme örneği gönderin diyoruz göndermiyorlar ve 2 hafta önce gelecekti gelmedi daha 1 saat önce konuştum 30 dk ya geliyordu hala gelen bir şey yok. İlgisizlik hat safhada temsilciye ulaşmak istiyoruz telefonlarına cevap vermiyor. Az önce çağrı merkezini arıyorum açan bile yok ulaştığınızda bağlayacağız diyorlar hattan düşüyorsunuz.

Merve 559 Okunma

Cevaplar

  • ORIS Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sayın BURHAN, Tarafınızla gerçekleştirdiğimiz telefon görüşmesi üzerine talep ettiğiniz Abonelik Sözleşmenizin bir kopyası iletmiş olduğunuz mail adresinize gönderilmiş olup, hattınızın diğer operatöre geçiş işlemi de 4 Eylül 2013 saat 16.21 itibari ile gerçekleştirilmiştir. Bilginizi rica ederiz. Saygılarımızla, ORIS Telekom

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön