23 Ekim 2013

Oris Telekom Usulsüz Sözleşme Yapıyor!

Türk Telekom olan aboneliğim hatır üzerine Oris Telekom firmasına taşınması için telefon ile oluru verdim ve sadece kimlik fotokopisi gönderdim ancak aradan 3 ay geçtikten sonra telefon hattımı iptal ettirmek istediğimde taahhüt edip imza attığımı ve hattımı kapatmak için belli miktar ücret ödemem gerektiği beyan edildi.

Sözleşme örneği istediğimde İstanbul ilinde 06/2013 tarihinde sözleşmeye imza attığım görülüyor. İmzanın şahsıma ait olmadığı sözleşmenin sahte olduğunu beyan ettiğimde biz size döneriz diye telefonu suratıma kapatıyorlar ve tekrar aramıyorlar firma tamamen etik dışı hareket etmektedir.

Ahmet 1.135 Okunma

Cevaplar

  • ORIS Telekom Temsilcisi23 Ekim 2013

    Sayın ŞENER, Talep etmiş olduğunuz Abonelik sözleşmesi örneğinin mail ile gönderilmesini takiben 22 Ekim 2013 günü iletmiş olduğunuz '' sözleşme üzerinde bulunan imzanın tarafınıza ait olmadığı '' ifadenizin değerlendirilmesi sonucunda Şirketimize kayıt işlemlerinizi gerçekleştiren Temsilcimizin bir akrabanız olduğu yönünde bilgi alınmış ve tarafınızla da şifahi olarak paylaşılmıştır. 23 Ekim 2013 tarihi itibari ile talebiniz üzerine Abonelik iptaliniz gerçekleştirilmiş olup, konuyla ilgili tarafınıza ve Temsilcinize de yazılı bilgi verilmiştir. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön