09 Nisan 2013 #1732915

Oriflame Fazladan Sipariş Veren Danışman!

Oriflame üye oldum ve taaa 2 ay önce sipariş verdim benim vermiş olduğum siparişlerin üzerine benim üst danışmanım bir kaç şey girdiği için ürünlerin iptalini istedim taaa1 ay önce kendisi bana ürünlerin geleceğinin ve benim aynı şekilde iade etmem gerektiğini belirtti ama ne ürün geldi ne üst danışmanım telefonları mı açıyor .


Geçen ayın 25 ine kadar parasının ödemem gerekiyordu ama ben parasının ödemedim nasıl bir firma bu anlamış değilim yetersiz insanlarla çalışmasın o zaman seçici olsun ürünlerin iptalinin ve üyeliğimin de iptalinin istiyorum şimdi.. yoksa ben bu konu hakkında 35 tl için eşime söyleyip dava açmaya hazırlanacağım.

Şefika 788 Okunma

Cevaplar

  • Oriflame Temsilcisi18 Eylül 2013

    1732915 numaralı şikayet hakkında, Sayın Şefika U. , mesajı hakkında görüşmek üzere 21.08.2013 tarihinde tarafımızdan aranmıştır. Danışmanımız ,teslim aldığı ürünleri iade süresi içinde iade etmiş ve borcu sıfırlanmıştır. Danışmanımız şu anda herhangi bir probleminin olmadığını iletmiş ve ilgimiz için teşekkür etmiştir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla, Oriflame Kozmetik Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön