21 Ocak 2014

Oriflame Üye Olmayan Kişiyi İcraya Verdi.

Annemin adına (a** a**) hiç üye olmayıp, satış temsilciliği yapmadığı halde ki benim annem cahil bir insandır . Nasıl üye olunacak falan anlamaz böyle işlerden. Bugün eline posta yoluyla tebligat geldi. Neymiş efendim 705 tl borcu varmış. Daha önce sözlü ve yazılı olarak uyarı yapmışlar ki kesinlikle yanlış bir beyandır bu. Öyle bir uyarı gelmedi, icra yoluna gidiliyormuş.

Kağıttaki avukatı aradık müşteri hizmetlerini arayın diyorlar. Müşteri hizmetlerini arıyoruz müzik çalıp çalıp kapanıyor. Bu nasıl bir sorumsuzluktur böyle? Hiçbir alakamız yokken mağdur duruma düşüyoruz . Oriflame biz bunu kabul etmeyip en kısa süre içerisinde hukuk yoluna başvuracağız.

Tuğçe 712 Okunma

Cevaplar

  • Oriflame Temsilcisi27 Ocak 2014

    2248615 numaralı şikayet hakkında, Sayın Tuğçe K. ,mesajı hakkında görüşmek üzere 27.01.2014 tarihlerinde tarafımızdan aranmıştır. Danışmanımızın verdiği cep telefonu cevap vermemektedir. Danışmanımıza ,kendisine ulaşabileceğimiz iletişim bilgilerini şirketimize bildirmesi yönünde bir e -mail gönderilmiştir. Saygılarımızla, Oriflame Kozmetik Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön