23 Şubat 2013

Oriflame Hesabımdan Habersiz Alışveriş Yapıldı!

Ben oriflame'a ** hanım aracılığı ile üye oldum. Daha sonra ** hanım benim haberim olmadan hesabımdan 100 liralık alış veriş yapmış, hesabımı kontrol ettiğimde 100 lira borcum olduğunu gördüm. Bu durumu editöre , bilgim olmadan ** Hanımın hesabımdan sipariş verdiğini bildirdim, editör de mağduriyetimi gidereceğini söyledi.

Ancak para ödenmemiş ve bir süre sonra evime icra geldi 100 liralık borcu 268 lira olarak ödedim. Editöre söylediğimde yapacağım bir şey yok dedi. Firma yetkilileri aracılığıyla ***a hanım ile görüşerek mi mağduriyetimi giderebilirim yoksa mahkemeye mi başvur malıyım? (icra kağıdı, ödeme makbuzunun gerekli olması halinde sizlere ulaştırabilirim. )

Tuğba 1.163 Okunma

Cevaplar

  • Oriflame Temsilcisi18 Eylül 2013

    Sayın Tuğba K., mesajı hakkında görüşmek üzere 26.08.2013 tarihinde tarafımızdan aranmıştır. Danışmanımızın verdiğ cep telefonu cevap vermemektedir. Danışmanımıza ,kendisine ulaşabileceğimiz iletişim bilgilerini şirketimize bildirmesi yönünde bir e -mail gönderilmiştir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla, Oriflame Kozmetik Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön