15 Nisan 2013

Oriflame Alışveriş Yapmadığım Halde İcralık Oldum!

Ben Oriflame üyesiydim iki yıl satış yaptım ve hiç bir şekilde faturalarımı geciktirmeden yatırdım sonra satışı bıraktım ve iki yıl sonra borçlu olduğumu icralık olduğumu öğrendim direktörüm *** aradım tam hallederim sen merak etme deyip beni ikna etti benim adıma İstanbul dan ürün alınmış bunu ancak benim direktörüm alır benim adıma ürünü onun üyesiyim.

Daha sonra Oriflame firmasını aradım sizin sorun hallediliyor dendi bana şimdi yine öğreniyorum ki ben hala icralığım ve borcum katlanmış beni ne uyaran oldu borçlusun diye nede arayan telim hala aynı ben ürün almadım İstanbul daki depolardan ödemediğim faturada yok **** elma ve Oriflame den şikayetçiyim.

Nilüfer 1.666 Okunma

Cevaplar

  • Oriflame Temsilcisi18 Eylül 2013

    1744273 numaralı şikayet hakkında, Sayın Nilifer K., mesajı hakkında görüşmek üzere 21.08.2013 tarihinde tarafımızdan aranmıştır. Ayrıntılı inceleme yapılabilmesi için Danışaman Kodu gerekmektedir. Danışmanımızın verdiği cep telefonu cevap vermemektedir. Danışmanımıza ,kendisine ulaşabileceğimiz iletişim bilgilerini Danışman Numarası ile birlikte şirketimize bildirmesi yönünde bir e -mail gönderilmiştir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla, Oriflame Kozmetik Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön