02 Nisan 2013

Organik Sarayı İade Konusunda Yanıltıyor!

Kanal D Seda Sayanın programında Organik Sarayında (organiksarayı. com)bulunan ve tanıtımı yapılan epilamor tüy sorununa çözüm olan bir ürünü 500 tl tutarını ödeyerek 07. 01. 2012 tarihinde aldım. Ürünü anlatırken 2. 3. kullanımda etkilerini göreceğimiz aksi takdirde iade edebileceğimiz anlatılıyordu. Ancak böyle bir şey olmadığını gördüm.

Müşteri hizmetlerini aradığım zaman ürünü bitirin o zaman etkilerini görürsünüz dediler. sonuç fiyasko 6 ay sonra yine aradım durumu anlattım bu defa değişik konuşup iade alamıyoruz dediler ve yine dönmediler. Ulaşıldığında sürekli oyalama taktikleri yada telefonu yüzüne kapatıyorlar İnsanlar sürekli yanıltılmaya çalışılıyor.

Fatma 299 Okunma

Cevaplar

  • Fatma 03 Nisan 2013

    02.04.2013 tarihinde 1721143 nolu organik sarayı hakkındaki şikayetimi yazdıktan sonra birçok kişinin aynı firmadan şikayetçi olduğunu gördüm.Şikayetçi olan arkadaşlardan sonuç alanlardan ve diğerlerinden hem destek hemde bilgi alabilirsem sevinirim.Bu konuda yardımcı olunmasını rica ediyorum.Facebook,Twitter ve diğer hesapları olan arkadaşlarda ordan sitenin ismini verip hem protesto etsinler hemde başka insanları uyarsınlar ki başkalarınında canı yanmasın.Kimse parasını kolay kazanmıyor.Birde işin pisikolojik tavrı var.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön