Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Orcun_paketlemeacentesi Sabun Paketleme Oyunu

Duygu
27 Ocak 21:24
565

27.01.2024 Instagram hesabı "orçun paketleme acentesı"nden sabun paketleme hususunda bilgilendirme istedim. Kapora karşılığı iş gönderileceği söylendi ancak 550 TL kapora yatırılma sonrası ise ; "merhaba efendim ilk ayınız olduğu için adınıza 3922.40₺ kargo ücreti çıkıyor bu ücret ilk ay olarak maaşınıza ₺ yansıyor diğer aylar böyle bir ödeme ile karşı karşıya gelmiyorsunuz ilk ayki maaşınız 10.937,20 ₺ olarak size yansıyor bu kargo ücretinin içinde kargo kapıda size sigorta poliçesi de verilecektir kırılma zedelenme eksilme v. S. Gibi durumlarda mağdur olmamanız için"

bu tarz bir ek ödeme istediler ben ısrarla ödeme yapamayacağımı kapıda ödemeli göndermelerini rica ettim bu ısrarım sonucu ise; "evde ek gelir Türkiye ile *orçun engür* yapmış olduğunuz iş neticesinde danışmanımız tarafından defalarca uyarılmanıza rağmen ödemelerinizde problem çıkarmış görünmektesiniz ödemeleriniz tamamlanmadığı takdirde önce şahsınızın kimlik tespiti için aile bireylerinize bilgilendirme yapılıp ardından süre gelen işlemler varsa banka hesaplarınıza bloke var ise hesaplarınızdaki meblağlar’la bloke konulup adli süreç başlatılacaktır.

Adli süreç başladığı andan itibaren uzlaşma sağlanmaz dava takibi sonuna kadar sürdürülür tarafınıza 22.864,00 TL tazminat davası ve davayı açan şirket avukatlarımızın 8.751,00 TL avukatlık masrafı devletimizin tarafından sizlerden tahsil edilecektir ödemeler yapılmadığı takdirde yasal yol kaçınılmaz hale gelip adli süreç işlemeleri başlatılacaktır. Avukatlarımız sizleri arayıp adınıza açılacak olan davanın soruşturma numarasını bildirirler efendim davanızın takibini sağlaya bilirsiniz... İyi günler 🇹🇷 orçun engür 🇹🇷" şeklinde bir tehdit yazısı geldi.

Sonrası malum tüm iyi dileklerimi! Sunarak görüşmeyi bitirdim. Söz konusu bu sanal şirket tarafından kişisel bilgilerim, adres ve telefon bilgilerim kullanılarak benim ıslak imzam ya da açık rıza beyanım olmadan bir hesap açılmasına veya herhangi başka bir işlem yapılmasına, banka hesabı, banka kredisi vs. Yapılabilecek herhangi bir işlemden hiçbir mesuliyet ve sorumluluk kabul etmediğimi beyan ediyorum. (TCK madde 135) bu sayfadaki şikayetimle bilgilendirmiş bulunuyorum. Gereğinin ilgili kurumlarca yapılmasını ve başkalarının mağduriyet yaşamaması rica ediyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Orcun_paketlemeacentesi Orcun Paketleme Şikayet

Anıl
03 Haziran 18:00
538

Orcun_paketlemeacentesi Mahkeme Yardim Şikayet

Ezgi
31 Mayıs 23:12
632
Orcun_paketlemeacentesi Mahkeme Yardim Şikayet
Orcun_paketlemeacentesi Mahkeme Yardim Şikayet
Orcun_paketlemeacentesi Mahkeme Yardim Şikayet

Orcun_paketlemeacentesi Sabun Paketleme Oyunu!

Ali
17 Mayıs 11:43
69
1

Orcun_paketlemeacentesi İnsanları Yanıltması

Rabia
04 Ocak 20:15
22
Benzer Şikayet Yaz