30 Ocak 2014 #2265666

Oranium Sports Kapalı Olan Tesis İçin Halen Para Alıyor

Oranium XL Spor Tesisi 12.07.2013 Temmuz ayı itibari ile kapandı. Tüm üyelere 17 Temmuz 2013 tarihinde Elektrik sistemindeki arıza sebebi ile tesisimiz 1 hafta süreyle kapalıdır Oran Şehri’ndeki tesisimizi kullanabilirsiniz mesajının ardından, 25 Temmuz 2013 tarihinde Değerli üyelerimiz tesisimiz 7 Ekim Tarihinde hizmetinize açılacaktır. Kullanılmayan süre ve +1 Ay üyeliğinize eklenecektir. Oranium Sports kullanımınıza açıktır.


İkinci mesaj gönderildi ve bir daha kendilerinden bir bilgi alamadık Tesis 7 aydır kapalı ve kredi kartlarımızdan kullanmadığımız tesisin paraları her ay kesilmekte. Kendilerinden, yazılı olarak para iadesi istememize rağmen bu konuda da herhangi bir cevap alamadık.

Can 2.765 Okunma

Cevaplar

  • Can21 Mayıs 2015

    Elektrik nedeni ile kapalı olan Oranium xl iflas etti. Başından beri iflası bilinen tesisi ile ilgili arıza var denilerek yanıltıcı bilgi verildi. Oranium xl ile alakamız yok denilmişti ancak enim sözleşmem ve ödemelerim Oranium xl dan değil Oranium Sports dan yapılmıştı. Şu an bizim onlarla alakamız yok denilen yerden xl için kesilmiş fatura ve diğer belgelerimle Tüketici Hakları Mahkemesi'ne başvuracağım. Bakalım kendileri ile alakası olmayan tesis için nasıl fatura ve üyelik sözleşmesi kesiliyorlar göreceğiz.

  • Can06 Şubat 2014

    Oranium Sports çözüme yönelik hiçbir girişimde bulunmamakla birlikte, şikayet ile ilgili geri dönüş bile sağlamadı. Kendim bir daha asla Oranium Sports 'u tercih etmeyeceğim gibi çevremde spor merkezi arayan tüm arkadaşlarımı da Oranium Sports hakkında uyarmaktayım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön