04 Nisan 2013

Opmar Optik Satış Stratejisinin Mağduruyum!

11. 03. 2013te Ankara Forumdan 2 gözlük aldım 2 sininde cami çizikti satıcı biz camları sipariş verebiliriz dedi. Ardından da siparişin verdik gelip gözlükleri alabilirsiniz dendi. gözlük camları italyadan gelecek 4-6 hafta arasında gelir ve haber veririrz dediler. bugün aradığımızda gözlüğün caminin italyda olmadığına dair bugün mail geldi ve müşteriden gözlüğün alınıp İtalyaya yollanıp cam kesilip yollanması söz konusuymuş ve bu işlem 10 gün içerisinde gerçekleşçekmiş.

Camın gelmesi 4-6 hafta sürerken, gözlüğün benden alınıp italyaya gidip italyadanda geri gelmesi 10 günmüş. İtalya'dan gelen mail bugün geldi dendi ama öğrendim ki 1 hafta olmuş. Haber verememelerini sebebi yoğunlükmüş.

Cansu 572 Okunma

Cevaplar

  • Cansu 07 Nisan 2013

    beğendiğim gözlükler çizik diye almamıştım. personel telefon açtı beğendiğiniz gözlükler için italyadan sizin için cam sipariş verdik 6 hafta içinde gelir. gözlüğü alabilirsiniz artık diye. yola çıktı diye camlar gidip aldım ve 1 ay geçti aradım mağazayı camlar geldimi. yoğunluktan dolayı haber verememişler(aldığım mağaza konumundan dolayı yoğun olmaz)gözlük camı italyada yokmuş benden cerceveyi alıp italyaya yollıcaklarmış 10 gün içinde gelcekmiş . personel ayrı yalan söylüyor müdür ayrı. olayın peşine düştüğüm için öğrendimki benden cerceveyi alıp istanbulda firmadan cam kestirip bana vericeklermiş. kesinlikle güvenilecek bir mağaza değil. . müşteriyi kandırıyorlar. mağdur ediyorlar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön