22 Haziran 2015

Opmar Optik Gözlük Camlarının Kenarlarından Patlaması!

Firmadan 06.05.2015 tarihinde numaralı gözlük aldım. Yarım çerçeveli kullanmaya başladığımın ilk haftasında bir köşesinde ufak kırık birkaç gün sonra öbür tarafında gene aynı kırık oluştu. Çerçevenin üst taraflarında da ufak ufak patlamalar oluşunca firmaya gidip gözlüğü gösterdim.

Büyük kırıkları görünce düşürdüğümü söylediler. Böyle bir şey olmadı hep boynumda kullanıyorum dedim. Çerçevelerin üstlerindeki patlamaları gösterince de misinanın fazla sıkılmasından olduğunu söylediler. Ama kenarlardaki patlamaların misinadan olmadığını söyleyerek bir şey yapamayız dediler.

Battal 1.090 Okunma

Cevaplar

  • Opmar Optik Temsilcisi22 Haziran 2015

    Değerli müşterimiz Şikayetiniz ile ilgili konuyu ilgili departmanımız araştırmış olup gözlüğünüzün problemi ile ilgili mağazamıza giderek probleminizi belirtip ilgili satış danışmanı personelimiz garanti kapsamında işlem yapılması için gözlüğü incelediğinde kullanımdan kaynaklı camdaki küçük kırılmalar meydana geldiğini distribütör firmalar camlardaki kırılma ve çizilmeler garanti dışında olduğunu tarafınıza belirtmiş olup ilk gözlük siparişinizde tarafınıza bu model camın uygun olmadığı ileride problem yaratabileceği belirtilmiş tarafınızdan uygun cam olması isteği gelerek bu model cam kullanılmıştır. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön