05 Ağustos 2015

Öpmar Optik Gözlük Alın Sonra Çöpe Atın!

63 yaşındayım 48 yıldır gözlük kullanırım. Opmar İstinye Park'dan aldığım gözlüğün iki buçuk yıl sonra antirefleli camı deforme oldu. Mağazaya götürdüm U*** Bey ilgisiz ve kaba davrandı, çözüm üretmedi. Yıllardır antirefleli gözlük kullanırım hiç biri böyle olmadı. Bana satarken antireflenin deforme olabileceği belirtilmedi. Demek ki kalitesiz antirefle kullanıyorlar. Demek ki firma ortağı ve genel müdürü S***** Karaca Bey'in 3/7/15 de bir dergide çıkan yazıdaki "ilk hedefimiz en iyi servisi ve en güzel ürünleri en iyi fiyata vermektir" cümlesi hatalıymış. Konuyu tüketici heyetine taşıyacağım.

Atila 876 Okunma

Cevaplar

  • Atila11 Ağustos 2015

    Ben bu gözlüğü garanti Suresi içinde 4 ay gibi bir sure kullandığımı iddia etmekteyim. Orijinal kutusunda saklamaktayım. Durduğu yerde antirefle kaplama bozulurmu? Bana fatura haricinde herhangi bir garanti belgesi verilmediği gibi kullanma konusunda bir ikazda bulunulmadı. Geçen zaman içinde gözlük çerçevesinin kaplamasının attığı görmekteyim. Gözlüğü kullanmadığım halde. İlk defa böyle bir şeyle karşılaştığım için kalitesiz anti refle kaplama hatasını garanti kapsamına sokarak olayı kapatamazsınız. Camdan vaz geçtik desek şimdi çerçevede sorun. o kadar parayı çöpe attık herhalde.

  • Opmar Optik Temsilcisi09 Ağustos 2015

    Değerli müşterimiz Şikayetiniz ile ilgili konu araştırılmış olup tarafınızdan optik gözlüğünüzün camında ki filirtre kaplaması problemi nedeni ile ilgili mağazamızda garanti kapsamında işlem yapılması talep edilmiş tarafınıza gözlüğünüzün garanti süresi dolduğu için firmaların işlem yapamayacağı belirtilmiş ancak firma ile tekrar temasa geçilerek konu ile bilgi verilmiş durum bilgisi alınarak camların garanti süresi dolduğu için ücretli işlem yapılabileceği bilgisi verilerek ücretli işlem konusunda yardımcı olabileceği bilgisi verilip tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön