06 Kasım 2014

Opmar Optik Cevahir Personeli Çok Kaba.

03.11.2014 lens almak için Forum İstanbul Opmar ı aradım. Ellerinde olup olmadığını ve fiyatını sordum. Bir ürünün ellerinde olmadığını söylediler. Belki vardır diye Cevahir Opmar ı aradım. Saat 15.32 anı ile telefonu açan kişi fiyatını 5 TL daha pahalı söyledi. Ben de "Fiyatınız mağazadan mağazaya değişiyor mu" sorunca görevli "Tüm mağazalarımızı mı aradınız fiyat sordunuz" şeklinde beni tersledi.

Bende "Hayır, alacağım şubede ürün yokmuş, o yüzden sizin şubenizi arıyorum" dedim. Sonra ürünün peşin fiyatının farklı olduğu vb şeklinde hem yüksek perdeden konuşarak toparlamaya çalıştı. Adını sorunca mağazaya gelin öğrenirsiniz adımı dedi. Personelinize eğitim vermenizi rica ediyorum.

Zeynep 3.045 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep28 Kasım 2014

    Fiyat bilgisi vermiyorsanız hiç vermeyin. Sorunca fiyat vermiyoruz diyin. o personel yanlış fiyat veriyor, o farklı bir durum. Ayrıca lakayt ve saygısız bir uslüpla karşısındaki insanı tersleyerek ve hakaret ederek konuşuyor, bu tamamen farklı bir durum. Herhalde fiyat vermiyoruz deyince ısrar edecek halimiz yok. Ayrıca şikayeti okursanız personele lensin marka model ve numara bilgileriyle net bir lensi sorduğumu ve almak için sorduğumu anlayacaksınız. Diğer şubelerinizden sürekli alışveriş yapıyorum, hiç sorun yaşamadım, zaten orada alacağım numara hazırda olmadığı için cevahir şubesini aramıştım. Bu tip mevzularda iyi niyet esastır. Lütfen eğitimli personel çalıştırın. Eğitimsiz personeliniz kurumsal kimliğinizi zedeliyor.

  • Opmar Optik Temsilcisi07 Kasım 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayeti ilgili birimimiz tarafından incelemiş olup Müşterimiz cevahir mağazamızı arayarak lens fiyatı bilgisi istemiştir. Firma rekabet politika gereği telefonda fiyat bilgisi vermemekteyiz. Müşterimizin ısrarı gereği satış danışmanı arkadaşımız müşterimizi önce ürün detayı için mağazaya davet etmiş müşterimiz fiyat bilgisini öğrenmek isteyince Lensler de model renk göz yapısı ve numarasına göre fiyat farklılıkları gösterdiğinden net olmamakta birlikte ortalama fiyat bilgisi paylaşılmıştır. Yaşanan yanlış anlaşılmadan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön