Opet'ten Aldığım Yakıttan Sonra Aracım Arızalandı

Süleyman T. |

01/02/2014 tarihinde sıfır km olarak satın aldığım aracıma İstanbul Esenler Emre Petrolden aracımın deposunu tamamen doldurdum. 02/02/2014 tarihinde şehir dışına gitmek için yola çıktım ve İzmit'te arabada yakıt filtresi arıza ışığı yandı yol yardımı aradığımda yakıtla ilgili sıkıntı olabileceğini ve yola gitmememiz gerektiğini söylediler.

En yakın servise olan Kocaeli Fertan Hyundai bayisine bıraktık. 03/02/2014 tarihinde servisten aracın deposunun 3/4 'ünün su ile dolu olduğunu öğrendik. Yakıt aldığımız istasyon Opet müşteri temsilcilerimizle görüşün dedi ve üstlerine hiçbir şey almadılar. Opet genel müdürlük de kayıt oluşturduklarını arayacaklarını söylüyorlar fakat aramıyorlar. Yolda kaldık.

Etiketler :

Ürün Kalitesi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Süleyman T.
  01 Mart
  22:19

  Son durum şudur:

  Opet yakıtta bulunan sıvıyı kabul etmedi ve sıfır aracımıza suç atmıştır. Allahtan Hyundai büyük bir firmaymış ki malının ve müşterisinin arkasında durarak aracı bedelsiz olarak yaptı ve garantiden çıkartmadı. Opet olayı çözülmüş olarak görsede olayı çözmemişlerdir ve yaptıkları mantıklı hiçbir açıklama bulunmamaktadır. Aynı istasyondan başka hiçbir şikayet yok diye üstüne basa basa söylemelerine rağmen aşağıda yorumlarda gözüktüğü gibi benle arasında kısa bir süre sonra Erdal Tiryaki adlı arkadaşında deposunda sıvı olduğunu bildirmiştir. Opetten artık yakıt almadığım gibi herkeze de durumu anlatarak Opetten yakıt almalarını elimden geldiği kadar engelleyeceğim...

 • Süleyman T.
  21 Şubat
  10:26

  Opet'in yapıcı hiçbir çözümü bulunmamaktadır. Durum dan çıkan 70 bin lira verdiğimin ertesi günü araca benim kendimin su koyduğudur. Bundan sonra Opetten yakıt almayı geçtim, önünden geçmeyi bırakın herkese de Opeti kötüleyerek yakıt almasını engelleyeceğim.

 • Süleyman T.
  17 Şubat
  10:32

  Opet' e edeceğim tek kelime yazıklar olsun....

 • 03 Şubat
  17:47

  Sayin İlgili ,

  Sikayetiniz ile ilgili yonlendirmeler saglanmistir. Sonuclandiginda tarafınıza ulaşılarak bilgi verilecektir


  Saygılarımızla

  Opet Petrolcülük
  444 6738
  444 OPET