01 Kasım
#12889635

Şişli Opet'te İllegal Minibüs Durakları

Şişli Opet istasyonundan sürekli olarak iki aracımıza da benzin alırız. Sürekli kullandığımız bir yer. Aracımızı orada yıkar lastik hava vb. Market ihtiyacına kadar burada yapardık. Bugün aracımı yıkayıp lastik havası basmak istediğimde makine önünde bekleyen araç şoförü oranın durak olduğunu söyledi. Minibüsçülerin tepkisine uğradım. İstasyonun o noktasını kiraladıklarını ve durak olarak kullandıklarını ifade ettiler. İstasyon yetkilileri ile görüştüm fakat önce inkar ettiler. Sonra ise kabul.


Bu illegal bir işlem. Minibüs durakları bellidir. Ayrıca burası durak olarak mı yoksa istasyon olarak mı kullanılıyor. Nasıl bir firma burası. Belirli saatlerde minibüs durağı aynı zamanda akaryakıt parttime durak hizmeti veren bir yer olmuş. Opet e olan tüm güven şu an bitti. Eskiden temiz kullanışlı marketleri güzel bir yer olarak bilirdik fakat Opet kurumsallığını kaybetmiş.

Fatih Fatih 987 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Fatih13 Kasım

    Az önce yetkilileriniz ike görüştüm. Durak olarak kullanılacağını ve bu durumun devam edeceğini sadece ücret almadıklarını karşılığında istasyondan akaryakıt alışverişi yaptıklarını beyan ettiler. İşte Opet firmasının tüm çapı büyüklüğü kurumsallığı bu. Yönettiğiniz çalışanlar şubeler bu ise sattıpınız akaryakıt tartışmıyorum.

  • Opet Temsilcisi13 Kasım

    Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili müşteri hizmetlerimiz tarafından aranılarak tarafınıza bilgi verilmiştir. Şikayetinizi bizimle paylaştığınız ve Opet'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Opet Petrolcülük 444 67 38

  • Opet Temsilcisi04 Kasım

    Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili müşteri hizmetlerimiz tarafından en kısa sürede aranarak, gerekli yönlendirmeler sağlanacaktır. Saygılarımızla Opet Petrolcülük 4446738

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler