23 Eylül 2013 #2027125

Opet'ten Aldığım Yakıttan Sonra Aracım LPG'de Çalışmadı!

5.500 TL ödeyerek montaj yaptırdığım LPG sistemini sorunsuz kullanırken, Gaziantep-Nurdağı otobanı Çakmak mevkiindeki OPET/Aygaz'dan aldığım LPG sonrası yarım saatlik dinlenmenin ardından aracım 2. seferde çalıştı.


İskenderun yol ayırımından sonra klima açıkken gaza yüklenince tekledi, 3 dakika sonra aynı hareketi yapıtım, araba stop etti çalışmadı. Benzinle devam ettim, LPG'ye geçtikten sonra 4 kez beni yolda bıraktı zor çalıştırdım her seferinde, üstüne başka istasyondan temiz yakıt koyarak gidiyorum ve gaz akışı hızlanınca yine stop ediyor. Eğer sorun katkılı Opet LPG'sinde ise bir daha almayacağım. Yok hayır istasyonda ise neden Opet denetimsiz, işlem sonucu hakkında kesin, somut cevap istiyorum.

Erdem 211 Okunma

Cevaplar

  • Erdem05 Kasım 2013

    OPET topu Aygaz'ın üstüne atıyor, şahsi olarak attığım malie de cevap gelmedi, belki buraya da yazdım diyedir, marka değil istasyon seçin ve şehirdışından kesinlikle LPG ALMAYIN!! Filtreler değiştikten sonra sorunum düzeldi, başka yerden kirli LPG almak zorunda kaldığımda benzer özellik gösteriyor ancak bunun ki gibisiyle hiç karşılaşmadım beni yolda bıraktı.

  • Erdem11 Ekim 2013

    Akaryakıt İstasyonuna OPET kalitesi olarak girenler, içerde satılan LPG ile bağımsız olduklarını göz önünde bulundurarak iki defa düşünsünler, burdan OPET tarafından denetim yapılmadığı anlamı çıkıyor!

  • Opet Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sayin İlgili , Sikayetiniz LPG kaynaklı olduğu için Aygaz müşteri hizmetlerine yonlendirme yapilmistir. Sonuclandiginda tarafınıza ulaşılarak bilgi verilecektir Saygılarımızla Opet Petrolcülük 444 6738 444 OPET

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön