03 Şubat 2014 #2273296

Opet'ten Aldığım Yakıttan Sonra Aracım Arızalandı

01/02/2014 tarihinde sıfır km olarak satın aldığım aracıma İstanbul Esenler Emre Petrolden aracımın deposunu tamamen doldurdum. 02/02/2014 tarihinde şehir dışına gitmek için yola çıktım ve İzmit'te arabada yakıt filtresi arıza ışığı yandı yol yardımı aradığımda yakıtla ilgili sıkıntı olabileceğini ve yola gitmememiz gerektiğini söylediler.


En yakın servise olan Kocaeli Fertan Hyundai bayisine bıraktık. 03/02/2014 tarihinde servisten aracın deposunun 3/4 'ünün su ile dolu olduğunu öğrendik. Yakıt aldığımız istasyon Opet müşteri temsilcilerimizle görüşün dedi ve üstlerine hiçbir şey almadılar. Opet genel müdürlük de kayıt oluşturduklarını arayacaklarını söylüyorlar fakat aramıyorlar. Yolda kaldık.

Süleyman 702 Okunma

Cevaplar

 • Süleyman01 Mart 2014

  Son durum şudur: Opet yakıtta bulunan sıvıyı kabul etmedi ve sıfır aracımıza suç atmıştır. Allahtan Hyundai büyük bir firmaymış ki malının ve müşterisinin arkasında durarak aracı bedelsiz olarak yaptı ve garantiden çıkartmadı. Opet olayı çözülmüş olarak görsede olayı çözmemişlerdir ve yaptıkları mantıklı hiçbir açıklama bulunmamaktadır. Aynı istasyondan başka hiçbir şikayet yok diye üstüne basa basa söylemelerine rağmen aşağıda yorumlarda gözüktüğü gibi benle arasında kısa bir süre sonra Erdal Tiryaki adlı arkadaşında deposunda sıvı olduğunu bildirmiştir. Opetten artık yakıt almadığım gibi herkeze de durumu anlatarak Opetten yakıt almalarını elimden geldiği kadar engelleyeceğim...

 • Süleyman21 Şubat 2014

  Opet'in yapıcı hiçbir çözümü bulunmamaktadır. Durum dan çıkan 70 bin lira verdiğimin ertesi günü araca benim kendimin su koyduğudur. Bundan sonra Opetten yakıt almayı geçtim, önünden geçmeyi bırakın herkese de Opeti kötüleyerek yakıt almasını engelleyeceğim.

 • Süleyman17 Şubat 2014

  Opet' e edeceğim tek kelime yazıklar olsun....

 • Opet Temsilcisi03 Şubat 2014

  Sayin İlgili , Sikayetiniz ile ilgili yonlendirmeler saglanmistir. Sonuclandiginda tarafınıza ulaşılarak bilgi verilecektir Saygılarımızla Opet Petrolcülük 444 6738 444 OPET

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön