19 Aralık 2017
#9919357

Opet'ten Aldığım Mazotta Su Çıkması

03.12.2017 tarihinde İzmit Kandıra Kavşağındaki Opet'ten mazot aldım. Mazotu aldıktan 150 km sonra araçta yakıt sistemi arızası uyarısı verdi. Aracı yetkili Fiat servisine getirdiğimde mazotta su olduğu için bu uyarıyı verdiğini ve araçta 6-7 bin TL hasar olduğunu söylediler. Aracı aldığımızdan beri sadece Opet'ten mazot almaktayım.


1 hafta sonra Opet'ten görevliler gelip mazot örneği aldılar ve inceleme yapacaklarını söylediler. Bugün Opet müşteri hizmetlerini aradığımda sonuçların çıktığını ve değerlendirme yapıldığını, geçen cumartesi bilgi vermek için aradıklarını ama ulaşamadıklarını söylediler.


Oysa ki telefon 7/24 açık. Bugün biz Opet'i arayıp bilgi istediğimizde bilgi veremeyeceklerini söylüyorlar ve daha sonra Opet'in ilgili biriminin bizi arayacağını söylüyorlar. Böyle saçmalık mı olur. Benim arabam 2 haftadan fazla bir süredir yatıyor ve üstüne dalga geçiyorlar.

Mehmet Mehmet 1.023 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Opet Temsilcisi22 Aralık 2017

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinize istinaden gerekli kontroller yapılarak istasyon numunesinin teknik yasal şartnameye uygun olduğu tespit edilmiştir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Opet Petrolcülük 4446738

  • Mehmet21 Aralık 2017

    2012 Yılında aldığımız aracın mazotunu ilk günden itibaren hep Opet'ten aldık. Sizin sisteminizde de bu gözükmektedir. Her mazot alışımızda km söyleyip sisteminize işleniyor. Ancak siz en son mazot aldığım Opet istasyonunun pompasından alınan Numune ile karara varıyorsunuz. Oysa ki sürekli farklı Opet'lerden mazot alıyorum. Sonrasında da zamanla buharlaşma olur mazot tankında su birikmesi olabilir gibi karşınızda ki insanla dalga geçiyorsunuz. Opet'in bütün o yakıt güvence reklamları yalanmış. Ben ve çevremdeki insanlar bundan sonra Opet'in tuvaletine dahi uğramayız.

  • Opet Temsilcisi20 Aralık 2017

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle yaşadığınız sorun için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Konu ile ilgili müşteri hizmetlerimiz tarafından en kısa sürede aranarak, gerekli yönlendirmeler sağlanacaktır. Saygılarımızla Opet Petrolcülük 4446738

Ziyaretçi Yorumları