01 Şubat 2014 #2270110

Opet'ten Aldığım Benzin Düşük Gösterilip Az Puan Yükledi

26/1/14'de İstanbul Kemerdereden Opet kartla 120 TL'lik benzin aldım ama puan slipi verilmedi. Bunu farkedip tekrar benzinciye dönüp makbuzu istedim. Makbuz veremeyeceğini söyledi. Kiosk'tan baktık 50 ve 55 TL 2 alışveriş yapmışım gibi görünüyor. Niye 120 TL değilde 50 ve 55 TL yükledin dedim 50 TL üstü alışveriş gösteremiyoruz karttan dedi.


Daha önce, böyle bir şey yoktu. Tartışınca 120 TL daha yükledi. Müşteriler hakkı olan puanımı, Personelin uygun gördüğü puanımı alıyor. 4446738'e durumu anlattım. 3 kez üst üste alışveriş olunca kart bloke edilmiş. Açmak için benden kimlik ve ruhsat fotokopisi istendi. Personel hatasından kapanan kart için, hatalı benmişim gibi, bankaya krediye başvurmuşum gibi evrak istendi.

Nevin 186 Okunma

Cevaplar

  • Nevin04 Şubat 2014

    3 Şubatta Opetten arayıp kartın blokesinin kaldırılacağını ve benden evak istenmeyeceği söylendi. Ve bir kaç dakika içinde sms ile kartın kullanıma açıldığı bildirildi. Ancak ertesi günü yani 4 Şubat saat 11:37 de opetten arayan bir bayan benden evrak istediğini ve evrak olmadan kartın kullanıma açılamayacağını ve verdiğim evrakın eksik olduğunu söyledi. Ben hiç bir evrak vermediğimi söylememe rağmen benden evrak alındığını ama eksik evrakın olduğunu söyledi. Kartın bu şeklide kullanıma açılamayacağını yineledi. Kartın açıldığını söyledim ve hangi evrakı verdiğimi bana söylemesini istedim.Biraz bekletip evrak vermediğimi söyledi. Bu görüşmeye anlam veremedim.Ben evrak vermedim ve kart kullanıma açıldı. Arayan kişi beni neden aradı ve bu görüşmenin anlamı ne anlamadım. Opette çalışanlar, birbirinden habersiz mi acaba?

  • Opet Temsilcisi03 Şubat 2014

    Sayin İlgili , Sikayetiniz ile ilgili yonlendirmeler saglanmistir. Sonuclandiginda tarafınıza ulaşılarak bilgi verilecektir Saygılarımızla Opet Petrolcülük 444 6738 444 OPET

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön