07 Ağustos 2019
#12402222

Opet'te Pos Makinesi Bulamıyoruz

Garanti Bonus ile Opet'in 4 kere üst üste 125 TL ve üstü alışverişe 30 lira Bonus kampanyasına katıldım. Son 125 TL'lik alışverişimi yaptım Opet'teki çalışan Garanti Bankası'nın postu olmadığını anlaşmazlık olduğunu falan söyledi. Sonuç olarak son işlemim geçersiz sayıldı ve Bonus yüklenmedi. Müşteri hizmetlerini aradım ve Opet'e atıp topu o istasyonun sahibinin Garanti ile anlaşması olmadığını belirttiler. Opet kazandı Garanti kazandı beni mağdur ettiler.


En yakın diğer Opet'e yaklaşık 50 km yol yapmam lazım dönüşüyle beraber 30 lira bonusun bir anlamı kalmıyor. Yapacaksanız işinizi tam yapıp tüm Opet'teki postunuzu koyabilirsiniz madem kampanya yapmaya çalışıyorsunuz.


3-4 senedir Garanti kullanıyorum diğer bankaların kartlarını kapattım kampanyaları güzel diye madem kampanya yapmakta başarılı değilsiniz kendi fikrim olarak geri dönüş yapmadıkları sürece Garanti ve Opet'ten vazgeçmeyi düşünüyorum. 4 sene bu kartı belli bir harcamayla kullanan birine yapacakları bir şey olmadığını söylemek ayrı bir saçma. Dediğim gibi yapacakları bir şey yoksa benimde yapacağım tek şey Opet ve Garanti'den vazgeçmek.

Selçuk Selçuk 1.315 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

  • Opet Temsilcisi22 Ağustos 2019

    Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili müşteri hizmetlerimiz tarafından aranılarak tarafınıza bilgi verilmiştir. Şikayetinizi bizimle paylaştığınız ve Opet'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Opet Petrolcülük 444 67 38

  • Opet Temsilcisi08 Ağustos 2019

    Değerli Müşterimiz, Konu ilgili birimlerimize iletilmiş olup, gerekli takibi sağlanmaktadır. Sonuçlandığında tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla Opet Petrolcülük 4446738

Ziyaretçi Yorumları