Opet'te Gördüğüm En Pis Ve Bakımsız Tuvaletti!

Şeyda Şeyda07 Haziran 12:14

Sakarya adliye bölgesindeki Omy petrolde durakladık ve Opet'in tuvaletleri temizdir diyerek hem yakıt almak hem de lavaboyu kullanmak istedik ama gördüğüm en pis Opet tuvaletiydi. Peçete yok, klozet oturakları kırılmış ve hijyen poşetleri yoktu.

 İçleri bir o kadar pis ve hijyenik değildi. Kullanmadan geri çıktık ve yakıtımızı bile almadık sinirlenip. Gerçekten firmanın adını ve kalitesini düşüren bir petrol. Çalışanlara söylememize rağmen hiç oralı olmadılar ve şikayet edin diyerek gayet lakayıt bir üslupla dalga geçer gibi konuştular.

 Maske ve eldiven kullanmıyorlardı. Üstelik şu an daha hijyenik olmasına özen gösterdiğimiz zamanlarda böyle bir manzarayla karşılaşmak hayal kırıklığı oldu.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Opet Logo Opet 10 Haziran 16:33

Değerli Müşterimiz, Şikayetinize istinaden istasyonumuza gerekli uyarı ve denetlemeler yapılmıştır. Şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Opet Petrolcülük 444 6738 444 OPET

Opet Logo Opet 07 Haziran 12:16

Değerli Müşterimiz, Öncelikle şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. İstasyonumuza gerekli uyarı ve denetlemeler yapılarak, istasyon tuvaletlerimiz en kısa sürede Opet standartlarına uygun hale getirilecektir. Saygılarımızla Opet Petrolcülük 444 6738 444 OPET

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler