16 Ağustos
#12442601

Opet'te Fazla Koyulan Yakıt

Yeni İstanbul İzmir otoyolu Manisa dinlenme tesisindeki Opet şubesinden yakıt almak için 16 Ağustos günü durduk. 100 liralık yakıt istedik, görevli mi full mu diye sordu. Tekrar 100 dedik. Görevli daha sonra makinenin yanlışlıkla aracı fullediğini ve 260 liralık yakıt aldığını söyledi. Paramız olmasaydı ne olacaktı diye sorduğumuzda ise canınız sağ olsun abi diye cevap verildi.


Şimdi öncelikle bu şubeyi bayram yoğunluğunda insanlardan faydalanmakla suçlamak isterdim, ama muhtemelen talimatları müdürlükten almışlardır. Miktar girilen hiçbir makine fazla yakıt doldurmaz. Bunu Opet'de ben de biliyorum. Eğer ahlak kurallarının hakim olduğu bir ülkede yaşasaydık bize bu ücret iade edilirdi.


Böyle bir umudum yok. Zaten insanların suratı kese kağıdına dönmüş. Bunu niye yazıyorum, belki bir müşteri hizmetleri yetkilisi okur da çalıştığı yer adına biraz utanır diye.

Ulaş Ulaş 389 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Opet Temsilcisi22 Ağustos

    Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili müşteri hizmetlerimiz tarafından aranılarak tarafınıza bilgi verilmiştir. Şikayetinizi bizimle paylaştığınız ve Opet'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Opet Petrolcülük 444 67 38

  • Opet Temsilcisi18 Ağustos

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle yaşadığınız sorun için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Konu ile ilgili müşteri hizmetlerimiz tarafından en kısa sürede aranarak, gerekli yönlendirmeler sağlanacaktır. Saygılarımızla Opet Petrolcülük 4446738

Ziyaretçi Yorumları