sta-3-hoverOrtalama Çözüm

Opet'in İş Bilmeyen Müşteri  Hizmetleri Merkezi

Çağdaş Çağdaş6 ay önce

Opet kartımın bloke olduğunu ve benzin yüklerken puan kazanabildiğimi ancak bu puanları blokajdan dolayı kullanamayacağımı benzincimden öğrendim. Çağrı merkezinden hemen çözebileceğim söylendi. Aradım. 20 dakika hattın düşmesini bekledim. Sonraki 3-4 dakika otomatik yönlendirmeleri dinlemek zorunda kaldım. Sabırlıyım bekledim. Sonunda bir operatör çıktı. Kart numaramı verdim ve büyük olasılık sistemsel bir hata olduğunu kartımın bloke olduğunu ve blokajın kaldırılmasını istedim. Annemin kızlık soyadı, doğduğum gün, arabamın plakası ne varsa sordu. Hanımefendi dedim, bu bir banka kartı değil, çalınsa da parasal bir işlemi yok. Bu bir müşteri sadakat kartıdır ve olabildiğince müşterinin alışveriş yapması amaçlanmaktadır. Telefondaki görevli hiç de tatmin etmeyen yanıtlar verdi. Blokajın ancak 7 gün için de kaldırılabileceğini söyledi. Yoruldum, iptal edin her şey, Opet'den vazgeçiyorum yeter dedim, kapattım. Sikayetvar.com'a yazmamın nedeni de Opet'in böyle saçma sapan kendini devlet kurumu sanan çağrı merkezi oyalaması. İşimi de çözmediler bu arada.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Çağdaş 6 ay önce

Sorun kartın blokajının kaldırılmasından çok, memlekette sadece Opet petrol işi yapıyormuş gibi ve sanki çok yoğun çalışan bir çağrı merkeziymişsiniz gibi müşteriyi hatta bekletmeniz, düşse bile otomatik yönlendirmelerle yormanız ve gerçek bir müşteri temsilciyle konuşurken de sanki kredi başvurusunda bulunuyormuş gibi ya da elektronik bankacılık kullanıyormuş gibi ahiret soruları sormanız. Ve sonunda tüm bilgilerimin tabiri caiz ise sokaklarda bile pazarlanacak-Mis gibi müşteriden onay istemeniz kabul edilemez. Sizden yoruldum. Sosyal medya da da sayıları toplam 100 Bini bulan kendi gruplarımda bu yaşadıklarımı anlatıyorum.

Opet Logo Opet 6 ay önce

Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili gerekli aksiyonlar alınarak, kartınız kullanıma açılmıştır. Saygılarımızla Opet Petrolcülük 4446738

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler