01 Temmuz 2019
#12197900

Opet'e Bijon Anahtarı İstemeye Girdim, Hakaret İşittim

Bugün (01.07.2019) saat 13:40 civarından Ankara-Gölbaşı'ndaki Opet'ten (Ycl Petrol ve Enerji) çıkarken yaşlı bir amca el ederek aracımızı durdurdu ve bijon anahtarı istedi. Ne olduğunu sorduğumuzda Opet'teyken aracının stepnesine kedi kaçtığını çıkartabilmek için stepne kısmını açması gerektiğini söyledi.


Bizdeki bijon anahtarı ile ne kadar uğraştıysak da uymadığı için açamadık. Bu esnada amca tek tek pompacılardan yardım istedi. İçeri markete girdi hem yardım hem de bijon anahtarı istedi. Güya en iyi olan, müşterilerin en beğendiği Petrol Ofisi olan Opet'ten tek bir kişi bile yardım etmedi. Uğraşlarımız sonuç vermeyince bu kez ben içeri girip yardım istedim. Kasada duran kas yığını umurunda olmadığını koskoca benzinlikte stepneyi olan yeri açabileceğimiz hiçbir aletin olmadığını hakaret ederek söyledi.


Bunun üzerine şikayet edeceğimi söylediğimde ise küfür ederek istediğimi yapabileceğimi Opet'in kendilerine karışmaya yetkisi olmadığını diğer müşterilerin de önünde hakaret ederek söyledi. Koskoca Opet bu mu sizin bayilerinize olan müdahale yetkiniz? Bu mu sizin çalışanlarınız? Bu mu sizin hayvan severliğiniz? Bundan sonra benim gözümde en vasat benzinliktir Opet.

Ozan Ozan 2.653 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Opet Temsilcisi05 Temmuz 2019

    Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili müşteri hizmetlerimiz tarafından aranılarak tarafınıza bilgi verilmiştir. Şikayetinizi bizimle paylaştığınız ve Opet'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Opet Petrolcülük 444 67 38

  • Opet Temsilcisi01 Temmuz 2019

    Değerli Müşterimiz, Konu ilgili birimlerimize iletilmiş olup, gerekli takibi sağlanmaktadır. Sonuçlandığında tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla Opet Petrolcülük 4446738

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler