Opet Yakıtı Yüzünden Arabam Bozuldu!

Ferhat Ferhat 8 ay önce

11.05.2019 tarihinde Opet Şahin Söğütözü Petrol Ankara istasyonunda 41,990 litre 275,03 TL'lik mazot aldım. 20.05.2019 tarihinde arabamda arıza çıktı. Yetkili servise götürdüğümde yaklaşık 10 günlük tespit araştırmasından sonra sorunun yüksek basınç bombasında olduğu ve araçta meydana gelen arızanın, zaman içerisinde kullanılan yakıtlardan kaynaklandığı söylendi. Kayıtları incelediğinizde de göreceksiniz güvendiğim için yakıtımı Opet dışında herhangi bir firmadan almıyorum.

Aracımın kilometresi henüz 61.900 km’de ve ustaların değerlendirmesine göre arıza yakıttan kaynaklanmaktadır. Konu hakkındaki mağduriyetimin giderilmesi adına yapılan tespit işlemi için 644.72 TL ve arızanın giderilmesi için ise 1,235.86 TL olmak üzere toplamda 1880,58 TL'lik masrafın tarafıma ödenmesini talep ediyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Ferhat 8 ay önce

Arabanın arızası ile ilgili elimde yakıttan kaynaklı olduğunu belirten raporlar olmasına ve bu raporları Opet'e göndermeme rağmen mağduriyetim giderilmemiştir. Bundan sonraki süreçte haklarımı hukuki olarak aramaya devam edeceğim.

Opet Logo Opet 8 ay önce

Değerli Müşterimiz, Şikayetinize istinaden gerekli kontroller yapılarak istasyon numunesinin teknik yasal şartnameye uygun olduğu tespit edilmiştir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Opet Petrolcülük 4446738

Opet Logo Opet 8 ay önce

Değerli Müşterimiz, Öncelikle yaşadığınız sorun için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Konu ile ilgili müşteri hizmetlerimiz tarafından en kısa sürede aranarak, gerekli yönlendirmeler sağlanacaktır. Saygılarımızla Opet Petrolcülük 4446738

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler