05 Nisan
#11804634

Opet Tuvaletlerini Kullandırmıyor!

İzmit AVM'ler bölgesindeki Koçtaş yanında bulunan Opet'in tuvaletini acil bir ihtiyaçtan dolayı kullanmak istedim. Ancak kapısı açık ve kullanıma hazır tuvaletin önüne girilmesin diye gazete satış tezgahını koymuşlar. Görevliye sorduğumda "kapalı" dedi. Gerekçesini sorduğumda ise cevap bile vermedi. Herhalde o sırada yakıt almadığımı fark etti ve yakıt almadığım için kullandırtmadı ve gerçekten acil tuvalet ihtiyacım olduğu için zor anlar yaşadım.


Cevap olarak muhtemelen temizlik vardı veya arızalıydı gibi bir dönüş olacak. Sebebi ne olursa olsun zaten geçmişte yakıt puanlarımı kullanamadığım ve fiyatlarını pahalı bulduğum için ayda 1000-1500 TL'lik yakıt harcamam olduğu halde yakıt almadığım Opet'e yakışmadı. Oysa reklamlarında mangalda kül bırakmıyorlar. Halbuki bu tuvalet meselesi daha önce yaşadığım sorunlar nedeniyle yakıt almadığım Opet'ten tekrar yakıt almam için bir vesile olabilirdi. Olmadı.


Bu olay bana bir kez daha neden Opet'ten yakıt almadığımı hatırlattı. Anlaşılan Opet'in müşteri kazanmak gibi bir kaygısı yok. Mevcutlar yetiyor. Opet'e mevcut müşteri ve satış politikalarında başarılar diliyorum. Çok önemli olmadığımı fark ediyorum ama Opet beni kaybetti.

Bedri Bedri 902 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Opet Temsilcisi08 Nisan

    Değerli Müşterimiz, Sizi aradık ancak ulaşamadık. Müsait olduğunuz gün ve saat bilgisini iletmeniz durumunda tekrar aranacaksınız. Saygılarımızla Opet Petrolcülük 4446738

  • Opet Temsilcisi06 Nisan

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle yaşadığınız sorun için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Konu ile ilgili müşteri hizmetlerimiz tarafından en kısa sürede aranarak, gerekli yönlendirmeler sağlanacaktır. Saygılarımızla Opet Petrolcülük 4446738

Ziyaretçi Yorumları