sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Opet Tarafından Mağdur Edilmek

Ömer Ömer23 Ağustos 11:37

Bir hafta önce Antalya'ya tatil in aracımla seyahat ettim. Aksaray-Konya yolunda Konya istikametine giderken sabaha karşı aracımın yakıt ikaz lambası yandı. Peş peşe birkaç akaryakıt istasyonu geçtim hepsi kapalıydı. Konya 20 km levhasını gördüm ama aracımın yakıtı bitti bitecek. Bu kadar işlek bir yolda niçin akaryakıt istasyonları kapalı olur anlamak güç. Derken yolun karşı tarafında Opet'i gördüm. İçim ferahladı. Derin bir oh çekip 2-3 km ileriden u dönüşü yaptım. Opet'e girdim. Her yer aydınlık, ışıklar yanıyor ama kimsecikler yok. 5 dakika. Bekledim kornoya bastım. Başka bir araç daha geldi. O da sordu kimse yok dedim. O an yaşadığım düşünceleri bilemezsiniz. Araç kaldı kalacak madem kapalısınız kardeşim ışıklarınız niçin yanıyor. 

Ya da kapatmak nedir? Sizin reklamdaki fark etmez petrolden ne farkınız var. Tabi farkınız fiyat farkı. Çıktım petrolden 4 km ileriden tekrar u dönüşü yaptım. Bu arada Opet yüzünden 12-13 km boşa yol kat ettim. Dua ede ede devam ettim. Bu sefer yine yolun karşı tarafında S***vardı onu gördüm. 500 m ileriden dönüş yapıp Shell girdim. Büyük firma kalitesini burada gösteriyor. Adamlar 24 saat hizmet veriyorlar. Her yer pırıl pırıl. Yakıtımı aldım. Kahvemi içtim yola devam ettim. Bu saatten sonra sen istersen 1000 tane reklam filmi yap daha yakınından geçer miyim Opet'in. Yazıklar olsun.

empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

Opet Logo Opet 26 Ağustos 14:11

Değerli Müşterimiz, Sizi aradık ancak ulaşamadık. Müsait olduğunuz gün ve saat bilgisini iletmeniz durumunda tekrar aranacaksınız. Saygılarımızla Opet Petrolcülük 4446738

Opet Logo Opet 23 Ağustos 11:38

Değerli Müşterimiz, Konu ilgili birimlerimize iletilmiş olup, gerekli takibi sağlanmaktadır. Sonuçlandığında tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla Opet Petrolcülük 4446738

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Aliye 4 hafta önce  

    Arayıp ne yapacaksınız adam haklı benzin mi getireceksiniz. Kurumsal firma olmak ya da olmamak farkı işte. Reklam parası bir müşteri deneyimi ile çöp oldu.

  • profile-icon Hakan 27 Ağustos 07:01  

    Gerçekten isleri reklama kalmış bunların her şeyden önce müşteri memnuniyeti öneml olan ve kusursuz servis bunu da şahsen ben Shell de gördüm başka bir şey istemez tebrikler Shell.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler