Opet Sisteme Tanımlı Araç'a Yanlış Yakıt Verilmesi Hakkında

İsmail İsmail24 Ağustos 14:02

Merhabalar;

2020 Temmuz ayı başında yetkili serviste rutin bakımları ve (bayram da yolda herhangi bir problem yaşamamak in) eksikliklerinin de giderilmesi için iyi bir tutara katlandım.

Bayramın 2. Günü (Opet / Kocaeli / Çayırova / Güzeltepe-plakam uygulamadan sisteme tanımlı) yanlış yakıt verilmesi ile tüm programın sekteye uğradı. İçinde bulunan çeyrek depoyla ve eklenen yaklaşık 43 litreyle belirli bir km gittim. Bayram sonrası firmaya ilettiğimde bu problemin kamera kayıtlarından da izleyerek anlamışlardır. Araç farklı bir yetkili servise götürüldü. Hizmeti benim içime sinmeyen (açıklamaları dilekçemizde mevcut) bazı durumlar oluşmasıyla aracımı o gün vermek istemişlerse de benim yasal olarak istediklerim olmamasına karşın ertesi gün teslim almak zorunda kaldım.

Opet’in 10 yıllardan fazladır (sistemlerinde kayıtlı) müşterisi olduğum ve gerek markasına gerekse değerlerine bağlı olduğunu düşündüğüm markanın yetkilendirdiği bayisine ilettiğim de, kendilerinin ancak bu kadar yapabileceği geri kalanın Skoda iyi niyet müşterisi kapsamında değerlenebileceği ifade ettiler.

Bu yaklaşım sonrasın da Hukuki anlamda araştırmalarım ve yetkilendirdiğim kişiler vasıtasıyla; ayıplı hizmet sunumundan kaynaklı bu durumun giderilememesinin kendi reklamlarında müşteri odaklılığın en fazlasının vaadi yapılmasına rağmen, ironik olarak en azının yerine getirilmesini anlayabilmiş değilim. Bu davranışlarını nasıl içselleştirdiklerini, söylem ile eylem arasındaki bu farklılıkların da sizin platformunuz üzerinden sormak istedim.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon İsmail 27 Ağustos 15:02

Firma sözün zarafeti yerine, sükutun asaletini tercih etmiştir.

Opet Logo Opet 24 Ağustos 15:27

Değerli Müşterimiz, Konu ilgili birimlerimize iletilmiş olup, gerekli takibi sağlanmaktadır. Sonuçlandığında tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla Opet Petrolcülük 4446738

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler