12 Eylül 2018
#10895525

Opet Sadık Müşteriye Yapılan Hata!

2016 model dizel aracım 07/08/2018 tarihinde arıza yapan aracımı Samsun Asal Otomotiv'e götürdüm. Servis yakıtta su olduğunu söyledi , bunun üzerine yıllardır sadık müşterisi olduğum Opet müşteri hizmetlerini aradım Samsun Atakum Opet Bayisinden aldığım yakıtla ilgili ve kayıt oluşturuldu daha sonra saha elemanları servise gelerek kendileri 2 şişe Numune yakıt çekerek mühürlediler ve 1 şişeyi bana diğer şişeyi kendileri alarak incelemeye gönderdiler.


12/09/2018 tarihinde Opet yakıt uzmanı servet bey beni arayarak aracımdan alınan yakıtta su çıktığını Samsun Atakum Opet Bayisinden alınan numunede su çıkmadığını söyleyerek suçu bize yüklediler. Yani sonuç olarak 150.000 TL'lik aracıma kendim su koymuş oluyorum. Yıllardır sadık müşterisi olduğum Opet markasını kınıyorum.

Atilla Atilla 2.077 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Atilla23 Ekim

    Sayın yetkili siz tabii ki bayinizi korudunuz bana gönderdiğiniz cevapta yakıtın Opet e ait olduğunu yakıt içerisindeki suyun size ait olmadığını suyu benim koyduğumu söyler gibi açıklamanız var inanın hiç dürüst deyilsiniz. Tabii ki biz müşteriler sizin gibi devasa şirketlere güç yetiremeyiz. Bu tarihten sonra hiçbir Opet istasyonuna tuvalet için bile girmiyorum. Yazıklar olsun Opet.

  • Opet Temsilcisi12 Eylül 2018

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinize istinaden gerekli kontroller yapılarak istasyon numunesinin teknik yasal şartnameye uygun olduğu tespit edilmiştir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Opet Petrolcülük 4446738

Ziyaretçi Yorumları