Opet Pompacı Personel Sorunu

Muammer Muammer23 Ağustos 23:24

23.08.2020 tarihinde saat 14.19'da Denizli Serinhisar Şerifoğlu Day. Tük. Mal. Tic. Ltd. Şti. Den 20 ky ** aracımız için yakıt almak için durduk. Yakıt dolumu olurken marketten de alışveriş yapıp, dolum bitince yakıt tutarını ödemek istedim. Market içinde iken pompacının pompayı benim araçtan çıkardığını gördüm ve market harcamalarına ilave olarak yakıtı ödemek istedim. Fakat kasiyer ekrana bakıp, araç dolumunun devam ettiğini belirtti ve ben tekrar dışarı araca bakarken, benim araç yakıtı dolduktan sonra, pompacının benim yakıt dolum işlemimi sonlandırmadan, bir başka elinde yaklaşık 5 litre bidon olan kişinin bidonunu doldurduğunu gördüm. 

Bunun üzerine ne yaptığını ve benim yakıt işlemi tamamlamadan benim fiyat üzerinden neden yakıt aldığını ve aynı durumu markette sorumlu arkadaşa ilettim. Çözüm olarak elinde bidon olan vatandaşa 20 TL'lik verdiğini ve benim toplam 230.05 TL'den düşülüp, benim 210.05 TL vermem belirtildi ve yoluma devam etmem gerektiği için mecbur kabul ettim. Fakat gerçekten elinde bidon alana benim fiyat üzerinden ne kadar verdiler emin değilim. Ve yıllarca Opet'ten yakıt alıyorum ilk defa bu kadar yasal olmayan, kötü bir işlemle karşı karşıya kaldım. 

İlgililerin bu konuda gerekeni yapması, benden alınan fiyatın kontrol edilip geri iade olması halinde iade edilmesi ve çalışan pompacıya gereken işlemlerin yapılmasını rica ederim. İlgili konuda geri bildirim/ dönüş yapmanızı rica ederim.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Muammer 23 Ağustos 23:27

İletişim Bilgilerim Muammer Soylu 05309185820

Opet Logo Opet 23 Ağustos 23:25

Değerli Müşterimiz, Konu ilgili birimlerimize iletilmiş olup, gerekli takibi sağlanmaktadır. Sonuçlandığında tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla Opet Petrolcülük 4446738

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler