Opet Petrol De Alkollü Müdür Hakaret Etti

Cem Cem7 ay önce

Çanakkale Truva Petrol İzmir yolu üzerindeki petrolden 3 Temmuz 2019 tarihinde saat 23:00 ile 00:00 saatleri arasında akaryakıt ve market ihtiyacı için uğradığım sırada. Kasa görevlisi arkadaş ile konuşurken kendini tanıtmadan alkollü biri gelip kasa görevlisi arkadaşı azarladı ve işten kovmakla tehdit etti. Daha sonra bana dönerek kapının önünde duramayacağım gitmem gerektiğini söyledi bende. Kimsiniz dedim. Ben buranın müdürüyüm dedi. Bende müşteriyim nerede ne kadar istersem dururum dedim. Daha sonra bana hakaret ederek ukala dedi. Daha alkolden ayakta duramayan birini müdür olarak koymuşlar, koymakla da yetinmeyip müşteriye nasıl davranacağını öğretmemişler. Koç gibi bir firmaya yakışmayan hareketler. Gereğinin yapılmasını talep ediyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Opet Logo Opet 6 ay önce

Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili tarafınıza bilgi verilmiştir. Şikayetinizi bizimle paylaştığınız ve Opet'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Opet Petrolcülük 444 67 38

profile-icon Cem 7 ay önce

4 Temmuz tarihinden itibaren şikayeti mi bildirmiş olup hiçbir şekilde geri dönüş yapılmamıştır. Üstüne üslük aynı tavırları ile devam eden personelli ikaz dahi etmekten aciz olan Opet genel müdürlük ü, hiçbir şekilde müşterisini Kale almayarak olayların üstünü örtmeye çalışmıştır.

profile-icon Cem 7 ay önce

Konuyla ilgili hızlı bir geri dönüş yaparsanız sevinirim. Aksi takdirde hakaret ve alkol olduğu için adli yollar ile devam edeceğim sürece.

Opet Logo Opet 7 ay önce

Değerli Müşterimiz, Konu ilgili birimlerimize iletilmiş olup, gerekli takibi sağlanmaktadır. Sonuçlandığında tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla Opet Petrolcülük 4446738

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler