Opet ile ilgili

Şikayetin Durumu

 •   Yayında
 •   Cevaplandı
 •   Çözüldü

Tacettin'in şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Opet Personellerin Mobil Ödeme Konusundaki Bilgisizlikleri Ve Davranışları

1.041görüntüleme
Tacettin
Tacettin 02 Kasım 2020 02:19

 Ulubatlı Hasan Mah. Ankara yolu No:136 adresindeki Avcan Gıda ve Petrol (Opet) 'de aynı konu üzerine yaşadığım 5. Problem. Mobil ödeme yapmak istediğimi üstüne basa basa söylememe rağmen pompacı arkadaşlar sürekli hatalı işlem yapmaktalar. İlk sorunu yaşadım olur böyle şeyler insanlık hali dedim, ikincisinde keza öyle.

 Üçüncüde istasyon müdürüne şikayetimi ilettim onun tavırları da personellerden farksız değildi, kaba bir şekilde  ve sorunu çözüme kavuşturma gibi bir amacı yoktu. Aynı sorunu 4. Kez yaşayınca Opet'e bildirimde bulundum güya bölge müdürü olduğunu belirten kişi özür diledi kapattı. 

Ama görüyorum ki bölge müdürü bile çözememiş problemi hala sorun devam ediyor. Bugün 02.10.2020 tarihinde gece bir sularında iş çıkışı yolumun üzerinde olması nedeniyle yine gittim. Önce istasyona yanaştım bir Allah'ın kulu gelmedi 5 dakika bekledim sonra kasada telefonla oynayan kişiye arabanın içinden seslenip pompacı çağırttırdım. Pompacı geldi 40 yaşlarında beyaz saçlı isminin k--- olduğunu öğrendiğim beyefendiye mobil ödeme diye belirttikten sonra 150 lira olacak dedim çünkü biliyorum bu istasyon sıkıntılı. 

Uygulamayı açtım diyerek mobil ödeme yapacağımı tekrar hatırlattım. 150 lira gireceğine 50 lira girmiş. Dese ki 1e basmayı atlamışım, gece vakti derim anlayış gösteririm ama çocuk yanıltır  gibi 50 lira verdi sistemde bir sıkıntı var sen onu oradan öde dedi. Bankam her 150 liraya puan verdiği için bende tek seferde 150 lira ödemem lazım dedim. 

Yapacak bir şey yok bunu ödeyeceksin dedi bende senin hatanı neden ben telafi ediyorum bir hata yaptıysan düzeltmesi gereken kişi sensin diyerek yanıtladım. İşlemi düzeltmesini istedim sadece ama o kalkıp 'tamam ödeme ben öderim bugün de senin için çalışırım' dedi. Sen kimsin de bana lütfeder gibi sitemkar bir tavırla laf söylüyorsun benim senin 50 lirana ihtiyacım mı var sanki. Bu kaba davranışı, üçüncü kez istasyon müdürüne rahatsızlığımı dile getirdiğimde de yaşamıştım yine lütfederek ödemeden git tamam biz öderiz demişlerdi. Bu terbiyesizliği kabul etmiyorum. 

Kalktım kasadan 50 lirayı ödedim ve istasyonu terk ettim. Beşinci kez ben bankamdan Opet marka puan kazanıyorum sırf oradaki arkadaşların iş bilmezlikleri yüzünden. Maddi ve manevi olarak zarara uğradığımı belirtiyorum.

Zamana yayılmış ve sürekli tekrarlanan bir hata dizisi söz konusu. Yıllardır Opet müşterisiyim kaç şehirde kaç istasyondan yakıt aldım ama çalışanların bilgisiz, ilgisiz ve kaba  olduğu başka bir istasyon daha görmedim. Acil aksiyonunuzu talep ederim.

Opet Logo
Opet02 Kasım 2020 08:06

Değerli Müşterimiz, Konu ilgili birimlerimize iletilmiş olup, gerekli takibi sağlanmaktadır. Sonuçlandığında tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla Opet Petrolcülük 4446738

Opet Logo
Opet09 Kasım 2020 11:47

Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili müşteri hizmetlerimiz tarafından aranılarak tarafınıza bilgi verilmiştir. Şikayetinizi bizimle paylaştığınız ve Opet'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Opet Petrolcülük 444 67 38

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler

profile
 • -görüntüleme
 • 30 Ekim 2020 23:33

Opet Puan Ve Kart Okutma Sorunu

profile
 • -görüntüleme
 • 26 Ekim 2020 15:54

Opet Bonus Puanlar Hk.

profile
 • -görüntüleme
 • 10 Ekim 2020 00:03

Opet Puan Silmek Ne Demek Oluyor

profile
 • -görüntüleme
 • 21 Eylül 2020 17:48

Opet Motorsiklet Kaskı Bozulma

profile
 • -görüntüleme
 • 17 Eylül 2020 21:46

Opet Kullanamadığım Parapuan