09 Ağustos 2016

Opet Personeli Yüzünden Kartım Bloke Oluyor!

Opetkart 7***61 hk. Opet çalışanları sebebiyle kartım sürekli bloke olmakta ve bunun mümessili benmişim gibi buna istinaden sürekli benden belge ve dilekçe istenmekte. Aracım LPG / benzin olduğu için her seferinde kartımdan 2 sefer işlem girilmekte, ancak buna ek olarak Opet kart cihazları sorunlu sanırım ve puanı işlemek için Opet kartım gereğinden fazla defa makineden geçiliyor.


27 Temmuz benzin ve LPG aldığım halde 5 adet işlem görünmekte bu da kartımı bloke etmiş yeniden. 5 işlemin 3'u boş 0 TL. 1 ay önce aynı işyeri tekrar bloke yaptırmıştı kartımı. Parayı veren biziz yakıtı alan biziz. Opet bünyesinden kaynaklanan sorunların kefareti müşterilerine yüklenemez. Arayın bayinizi sorun ne oluyor, müşteriyi neden rahatsız ediyor, kendisinden kaynaklı sorun olmadığını belirttiği halde ruhsat, kimlik fotokopisi vb. neden göndermek zorunda size?42 TL puan var istemiyorum sizin puanınızı vs.

Berati 271 Okunma

Cevaplar

  • Opet Temsilcisi10 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Kartınız kullanıma açılmıştır. Şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Opet Petrolcülük 444 6738 444 OPET

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön