29 Ağustos 2013

Opet Personeli İlgilenmiyor!

İstanbul Bulgurlu'da ki Kırklar yakıt istasyonu'da son 2 senedir personelde bir kabalık müşteriye karşı bir ilgisizlik, aldı başını gitmekte. Akaryakıt almak için istasyona gittim, bu sefer motosikletimle pompa'ya yanaştırdım motoru stop edip sıramı bekliyorum. Pompa görevlisi arkadaş yarım ağızla burada bekleme sıra var karşı pompaya geç dedi. Karşı pompaya geçip sıramı beklerken pompacı burada sıra var bekleme karşı pompaya geç dedi. Vardiya amirlerine durumu anlattım şikayetçi olacağımı söyledim, pompa görevlisi arkadaşlar istediğin yere şikayet et diye cevap verdiler. Vardiya amirleri öylece bakıp durdu. Demek ki OPET istasyonlarını denetlemiyor. Bir daha aynı istasyondan yakıt almam.

Tamer 120 Okunma

Cevaplar

  • Tamer14 Ocak 2015

    Opet firmasından artık yakıt almıyorum,alan arkadaşlarıma çevremdeki kişilere'de bana ve bizim gibi motosiklet kullanıcılarına terbiyesizlik yaptıklarını aktarıyorum.

  • Opet Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Sayin İlgili , Sikayetiniz ile ilgili yonlendirmeler saglanmistir. Sonuclandiginda tarafınıza ulaşılarak bilgi verilecektir Saygılarımızla Opet Petrolcülük 444 6738 444 OPET

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön