15 Mayıs 2013 #1799969

Opet Personel Davranışı!

Bugün Ankara emek Bişkek caddesindeki Opet istasyonundan yakıt aldım. Ödeme için markete girerken market kapısında pompacı sigara içiyordu. Kendisine hayretle bakınca, gülerek "ne yapayım, içecek başka yerimiz yok" dedi. Durumu ödemeyi yaptığım kasiyere söyledim, o da aynı şekilde, gülümseyerek "kendisini uyaralım" dedi. Pompacının yaka numarası: 0164*** isminin S**** olduğunu söyledi. Şikayet için Opet'in çağrı merkezini aradım. Çağrı merkezi şikayeti dinlemek yerine, pazarlama bilgileri toplamak derdinde . Opet'in Ankara'daki bölge müdürlüğünü aradım, aynı kayıtsız davranışı gördüm.

Ahmet 235 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet27 Haziran 2013

    Pompacının ikaz edilmesi bir şeyi değiştirmez, sigaraya devam edecektir.

  • Ahmet17 Mayıs 2013

    OPET'in çözümü: İstasyon ve personel ikaz edildi!!! Pompacı sigara kullanan biri ve görüldüğü üzere bariz olarak içiyor. Bu önlem yeterli değil. İlgili istasyon yerleşim merkezinde, üç tarafı apartmanlarla dolu. Bu şekilde yönetilen bu istasyon o bölge büyük bir risk taşıyor.

  • Opet Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Sayin Ahmet S, Tarafimiza iletmis oldugunuz sikayetiniz ilgili departmana iletilmistir. Sonuclandiginda mutlaka bilgi verilecektir. Saygılarımızla Opet Petrolcülük 444 6738 444 OPET

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön