30 Nisan 2013 #1770750

Opet Paro Özellikli Kredi Kartımla Üye Olamıyorum!

Opet online hizmetlere üye olmayı deniyorum fakat aşağıda aldığım hatadan dolayı bir türlü giriş yapamıyorum. Kayıt yaptığınız cep telefonu bilgisini üyelik bilgilerinize yazmalısınız. Opet müşteri hizmetlerindeki arkadaşlar sorunun kendilerinde değil paro da yada bankada olduğunu belirttiler.


Sorunun çözümü için önce Yapı Kredi Bankasını aradım. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlar bizde bir sorun olmadığını ve cep telefonu bilginizin kartınızda kayıtlı olduğunu söylediler. Daha sonra Paro'yu aradım ve Yapı Kredi Bankasının verdiği cevabı aldım. Opet müşteri hizmetlerindeki arkadaşlar 3 aydır haftada 1 kere olmak suratiyle beni arayıp cep telefonu bilgisinin eksik olduğunu söyleyerek konuyu kapatmak istiyorlar çözüm yok.

Mesut 110 Okunma

Cevaplar

  • Mesut03 Mayıs 2013

    daha ne kadar beklemem gerekiyor. yaklaşık 3 aydır bekliyorum halen de departmanlarınız herkesin karşılaşabileceği bir sorunu çözemiyor. paro yada ykb'nin yazılım ekibiyle irtibata geçip hata çözümlemek bu kadar mı zor. ben web programcısıyım ve yapmanız gereken işin içeriğini gayette iyi biliyorum. departmanlarımız uğraşıyor diyerek insanları sallamayı bırakın artık.

  • Opet Temsilcisi30 Nisan 2013

    Sayin Mesut Mangal, Sikayetiniz ile ilgili yonlendirmeler saglanmistir. Aciliyeti ilgili departmana iletilmistir. Sonuclandiginda tarafınıza ulaşılarak bilgi verilecektir Saygılarımızla Opet Petrolcülük 444 6738 444 OPET

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön