Opet Otobilim Aracımı Tanımıyor!

Birol Birol2 yıl önce

2016 yılında Otobilim üyesi oldum. Maalesef şu ana kadar 1 kez yakıt olmak nasip oldu. Tavsiyem Otobilim sistemine güvenip yola yanınıza para olmadan çıkmayın kesinlikle mağdur oluyoruz. Sistem aracı genellikle tanıyamıyor ya banka hatası veriyor ya da anahtarlık hatası sistemin adı no. Otobilim olsa daha iyi olurmuş.

Benim izlenimim bu sistemi bayiler kullanmak istemiyor sistemi kapatıyor bunu bir Otobilim yetkilisinden bizzat duydum ayrıca Opet bayi yetkilisi de bizzat bu sistemi sağlıksız bulduğunu söyledi. Opet bu sistemi iptal etse daha iyi olur. 15 yıldır yakıt aldığım markadan vazgeçmek üzereyim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Birol 2 yıl önce

bugün sonunda yakıt alabildim sorun şimdilik giderilmiş umarım kalıcı olur yalnız şunu belirtmek isterim müşteri hizmetleri soruna yaklaşımı yapıcı ve çözüm odaklı değil

profile-icon Birol 2 yıl önce

Opet Otobilim üyesiyim ne zaman gitsem ya sistem arızalı ya da banka onay vermiyor sorunu yaşıyorum Opet müşteri hizmetlerini arıyorum sistemde sorun var mı diye cevap sorun yok peki neden yakıt alamıyorum belki anahtarınız arızalıdır diyorlar başka bir Opet de deneyin tek yaptıkları bu Soruyorum böyle bir müşteri hizmeti olur mu Opet Opet gezmek zorunda mıyım başka işim yok mu Anahtarlık arızalı olduğunda zaten chip hatası veriyor. Artık çözün bu sorunu bayi ile aranızda olan her ne sorunu ise insanları mağdur etmeye hakkınız yok. Hayatım da gördüğüm en berbat sistem yolda kalmak istemeyen uzak dursun.

Opet Logo Opet 2 yıl önce

Değerli Müşterimiz, Öncelikle yaşadığınız sorun için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Konu ile ilgili müşteri hizmetlerimiz tarafından en kısa sürede aranarak, gerekli yönlendirmeler sağlanacaktır. Saygılarımızla Opet Petrolcülük 4446738

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler