13 Mayıs 2013 #1795678

Opet Online Yakıt Sorunu!

10,05,2013 tarihinde Opet.com.tr den 250 tl online yakıtı aldım. 250 tl kredi kartımdan çekilip Opet kartıma puanlar yüklenmedi. Bu sırada benzin istasyonunda beklediğimi belirtirim. Opet müşteri hizmetlerini aradığımda böyle bir işlem göremediklerini kredi kartının onay vermemiş olabileceğini söylediler. Bankayı aradığımda ise işlem gözüküyor. Opet 48 saat içinde yükleneceğini belirtti. Pazartesi sabah aramamda ise işleme başladıklarını belirttiler. Öğlen aradığımda yüklenmediğini öğrenip bankadan iptal ettireceğimi söyledim. Banka iptal etmeyeceğini söyledi. (Finansbank) Opeti her arayışımda işlemin devam ettiğini söylüyor. Bir işlem için 3 gündür deponun dibinde geziyorum.

Hasan 539 Okunma

Cevaplar

 • Hasan20 Mayıs 2013

  Kredi Kartıma puanım yüklenmiş. ancak bana bilgi verilmediği için günlerdir opeti tekrar arıyorum. Daha adamlar yaptığı işlemden haberleri yok. telefon ile aradığınızda kart numarınızı tuşlamanızı istiyorlar. sonra tekrar sözlü olarak soruyorlar. sistemsizlik ve teknik yetersizlik had safhada.

 • Hasan17 Mayıs 2013

  1 hafta oluyor. Ne yakıt puanım yüklendi. ne de kredi kartıma geri ödeme yapıldığına dair bir haber yok. OPet sorunumu çözemedi.

 • Hasan14 Mayıs 2013

  Acil olan durum cuma gününden itibaren çözülemedi. İyi ki acil olduğunu belirttim. Opet e olan bütün güvenim kayboldu. Ne evime yakın ne işime yakın opet istasyonu olmamasına rağmen yolumu uzatıp opet istasyonuna gidiyordum. artık son alışverişim oldu. %5 puanın senin olsun opet. Akşama kadar çözülmezse yarın soluğu tüketici mahkemesinde alıyorum.

 • Opet Temsilcisi14 Mayıs 2013

  Sayin Hasan İlker Com, Tarafimiza iletmis oldugunuz sikayetiniz ilgili departmana iletilmistir. Sikayetinizin aciliyeti ilgili departmana bildirildi. Sonuclandiginda mutlaka bilgi verilecektir. Saygılarımızla Opet Petrolcülük 444 6738 444 OPET

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön