13 Mayıs 2013 #1795447

Opet Online Yakıt Sorunu!

Fiat marka otomobilimle verilen ve "Opet'ten yakıt almazsanız araç yakıtla ilgili problemlerde garanti dışıdır" diye söylenilen Opet Karta internetten yakıt yüklediğimde bu yaşadığım 3. sıkıntı. Yakıtı yüklüyorum, kart aracımda, araç ailemde, internetten yüklemişim yakıtı, kredi kartımdan tutar çekilmiş, hem bankadan hem Opet'ten tutarla ilgili işlem yapıldığına dair onay mesajı almışım ama puan, yani para kartta yok. Yani pompacı yakıtı depoya koymuş, kasada şok puan yok. Ödeme nasıl yapılacak. O kadar nakit yok, başka bir ödeme yöntemi de yok. 3 kez başıma geldi, ilkinde ruhsatı rehin bırakıp durumu çözmek zorunda kaldık. İkicisinde araya birilerini koyduk, üçüncüsü hala belli değil.

Gökhan 172 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan17 Mayıs 2013

    İlgili departmanınız beni aradı, fakat 1 dakika sonra telefon birden kesildi. Sanırım Opet'in kontörü bitmiş olacak ki bir daha aranmadım!

  • Opet Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Sayin Gokhan Yildirim Cubuk, Tarafimiza iletmis oldugunuz sikayetiniz ilgili departmana iletilmistir. Sonuclandiginda mutlaka bilgi verilecektir. Saygılarımızla Opet Petrolcülük 444 6738 444 OPET

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön