Toplam çözüm sayısı
..
Opet ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Şeyda'nın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız

  • profile
1 Destekçi

Yeni karşılaştırma

ile

Opet Kozyatağı Ottoman Bayii Fazla Benzin Parası Alıyor

5266görüntüleme
Şeyda
Şeyda 15 Temmuz 2020 23:05

13 Şubat 2020 tarihinde deposu tamamen boş olan sıfır teslim alınan araca Kartal'da 14 litre (100 TL) benzin aldım. (Opet harici bir yerden. ) Küçükyalı'ya geldim. Fullemeyi Opet'ten yapmak için o gün hiç km yapmadan 14 Şubat 2020 sabahı 7.38 de Opet Kozyatağı ottoman petrole gittim. Depoyu fulleyin dedim. Pompa atana kadar bekledim. 203 TL gibi bir rakam gördüm. ( o gün benzin litre fiyatı 6.73) ödeme yapmak için markete gittim. 254 TL (38 litre) dendi bir an şaşırdım ama ödedim. Anlamadım olayı. İki adet benzin alımının litre toplamı 52 litre yapıyor. Depom 45 litre. Ve bu durumu araca bugün 5. Kez yakıt alırken harcadığım litreleri hesaplarken fark ettim. Geriye yönelik yakıt alımlarımı incelediğimde olay ortaya çıktı. 

Ayrıca o gün yakıt alımı esnasında plaka yanlış girilmiş. İş yerine gidince fark ettim. Sonra gidip değiştirin dedim bir şey olmaz dedi müdür fişe kase bastı. Saygısız bir tavırla. Ben bu olayın geriye yönelik incelenmesini o yakıt alımına ait belgelerin çıkarılmasını müdürlüğün bana dönüş yapmasını talep ediyorum. Bendeki mevcut belgeler de duruyor. 

Ciddi bir durum dönüyor vatandaşların parası fazla alınıyor olabilir. Ayrıca aracımı dizel olarak tanımlamışlar başka bir Opet bayi düzeltti. Bu da büyük bir sorun. Skandal bir yer lütfen geri dönüş yapılsın tarafıma.

Opet Logo
Opet15 Temmuz 2020 23:11

Değerli Müşterimiz, Öncelikle yaşadığınız sorun için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Konu ile ilgili müşteri hizmetlerimiz tarafından en kısa sürede aranarak, gerekli yönlendirmeler sağlanacaktır. Saygılarımızla Opet Petrolcülük 4446738

Opet Logo
Opet18 Temmuz 2020 13:10

Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili müşteri hizmetlerimiz tarafından aranılarak tarafınızla görüşme sağlanmıştır. Şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Opet Petrolcülük 444 67 38

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile