14 Eylül
#12606075

Opet Kendi Kabahatini Üzerime Attı

12.09.2019 tarihinde Bodrum'a seyahat ederken Milas Bodrum yolu üzerindeki adı Mavi beyaz olan Opet istasyonundan akaryatımı aldıktan sonra yıkama makinelerine aracımı soktum. Araç yıkama esnasında ön tamponun sağ ve sol tarafından hasar gördü. Tamponu tutan bütün tırnaklarını kırdı. Yetkili kişi olarak benimle muhatap olan asıl Milas Opet istasyonunun müdürü olduğunu söyleyen ismi R*** olan şahısla aracı inceledik. İncelemelerden sonra hatalarını kabul edip tamirciylede irtibat kurduk tamponun tamiri değil değişiminin mümkün olduğunu tamir edilse de geçici idare edeceğini söylemesi üzerine tampon siparişi verdiklerini bir gün sonra aracı sabahtan akşama kadar bırakmamı istediler.


14.09.2019'da sabah bıraktım akşam üzeri teslim almam için beni aradılar. Teslim almaya gittiğimde tamponum değişmediğini gördüm üstüne üstelik bu tampon zaten kırıkmış deyip suçlayıcı bir tavırla konuşarak tamponu değiştirmeyeceklerini söylediler. Bir de sanki bana iyilik yapıyorlarmış gibi tamponu yanlardan baştan savma tutturarak resmen beni başlarından attılar.


Bütün bunlarla ilgili fotoğraflar ve telefon konuşmaları elimde mevcuttur. Opet gibi bir firmaya kendi kabahatleri olduğu halde müşterisini suçlamak hiç yakışmamıştır. Masrafımın karşılanmasıyla ilgili acil olarak geri dönüşünüzü rica ediyorum. Yoksa ilgili mecralara kendim başvuracağım.

Anıl Anıl 691 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Opet Temsilcisi07 Ekim

    Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili müşteri hizmetlerimiz tarafından aranılarak tarafınıza bilgi verilmiştir. Şikayetinizi bizimle paylaştığınız ve Opet'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Opet Petrolcülük 444 67 38

  • Anıl28 Eylül

    Tarafıma dönüş sağlandı. Şu şekildeydi adını sanını bilmediğimiz herhangi bir tamircinin bu tampon daha önceden hasarlıymış demesi üzerine tamponun tamirinin mümkün olmayışıymış. İtiraz ettim sizin petrolünüze girdiğimde tamponumun sağlam olduğu kamera kayıtlarında mevcuttur sonrasındaki halininde fotoğrafını attım. Nedense koca petrolde benim arabayı gören kamera olmadığı şeklinde dönüş yaptılar. Her pompoda girişte çıkışta kamerası olan koca Opet firmasının benim arabayı gören kamerası yokmuş. Ben 3 günlük tatile geldim tatilim rezil oldu yarım depo yakıtımı yediler tamirciye milasa götürüp getireceğiz diye tamponumu kırdılar beni 2 gün uğraştırdılar ve suçlu benmişim bunu iddia ediyorlar. Hiçbir şekilde hakkımı helal etmiyorum. Tamponumun daha öncesinden hasarlı olduğunu kesinlikle kabul etmiyorum ve bana kanıtlamalarını istiyorum. Sizi Tüketici Mahkemesi'ne şikayet edeceğim bu işin peşini bırakmayacağım. Tamponumun hasarlı hali ve yıkama makinenizin parçaları eklediğim fotoğraflarda mevcut.

  • Opet Temsilcisi15 Eylül

    Değerli Müşterimiz, Konu ilgili birimlerimize iletilmiş olup, gerekli takibi sağlanmaktadır. Sonuçlandığında tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla Opet Petrolcülük 4446738

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler