01 Ocak 2018
#9969373

Opet Karttan Fazla Para Çekimi Yapılmış!

Opet kredi kartlarından fazla çekim yapıyor. Ankara Yozgat Bulvarı Yayla mahallesinde bulunan (Asran Mühendislik Petrol) Opet bayisinden 100 TL benzin alımına birinci işlem başarısız denilerek iki kere çekim yapıldı. Bankam ile görüştüğümde ard arda iki çekim yapıldığı askıda bekleyen işlem ya da para iadesi olmadığı söylendi. Defalarca Asran Mühendislik Petrol adı altında çalışan Opet bayini aramama rağmen yetkililer ne konu ile ilgileniyor ne de fazla çekilen tutarı iade ediyor. Bunun üzerine Opet müşteri hizmetlerine 14.12.2017 tarihinde şikayet kaydı oluşturdum üç iş günü içinde dönülecek demelerine rağmen hala bir dönüş olmadı ve bu arada iki üç defa daha aradım. Cevap ilgileniyoruz... . Opet farkına varılan fazla çekimleri iade de etmiyorsun, farkına varılan varılmayan fazla çekimleri nerede ne için kullanıyorsun? Bir de müşteri memnuniyetinden bahsediyorsunuz.

Özgenur Özgenur 1.113 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Opet Temsilcisi29 Mart 2018

    Değerli Müşterimiz, Sizi aradık ancak ulaşamadık. Müsait olduğunuz gün ve saat bilgisini iletmeniz durumunda tekrar aranacaksınız. Saygılarımızla Opet Petrolcülük 4446738

  • Özgenur07 Ocak 2018

    02.12.2017 tarihinde banka kartından fazla çekim yapan Opet istasyonunun (Ankara Yozgat Bulvarı Yayla Mahallesi asran mühendislik petrol) para iadesini gerçekleştirmemesi üzerine 14.12.2017 tarihinde müşteri hizmetlerine yapılan şikayete neden hala bir dönüş yapılmıyor. Müşteri hizmetleri şikayetlere üç iş günü içinde cevap verileceğini bildirirken neden hala sonuç alamıyoruz. Bir daha Opet mi asla! Amatör çalışıyorsunuz. İlgisizlik Maximum müşteriye önem minimum. Banka kartından hakkınız olmayan para çekimini ya iade edeceksiniz ya da yargı cevap vereceksiniz.

Ziyaretçi Yorumları