22 Mayıs 2014
Yorum Yap
#2462127

Opet Kartıma Bloke Konuldu Kazandığım Puanları Kullanamıyorum

Opet'ten almış olduğum Opet Paro kartıma yüklenen kazanmış olduğum 142 TL'lik para puanlarımı bloke nedeniyle kullanamıyorum kart numaram 78****85 1 yıla yakındır blokem açılmadı. İstasyon Opet müşteri hizmetlerini arayın diyor Opet müşteri hizmetleri K*** hanım F*** hanım A*** hanım B*** hanım K*** bey E*** bey ile günlerce görüşmem oldu tüm istedikleri belgeleri kendilerine ulaştırmama rağmen kartımın blokesi kaldırılmadı. Ben 30 yıllık BMW servisim var esnafım müşterilerime Opet'i tavsiye ediyorum ama bu durumlardan dolayı firmaya olan güvenim sarsıldı. İstasyondaki kişi aynı gün içinde üç kere çektiği için benle alakası olmayan bir durum yüzünden kart blokem açılmıyor mağdurum.

Ayhan Ayhan 763 Okunma

Cevaplar

  • Ayhan'ın Teşekkür Mesajı26 Mayıs 2014

    kartım açıldı şikayet var.com vermiş oldukları hizmetden dolayı çok teşekkür ediyorum iyiki varsınız emeği geçen tüm arkadaşlara minnetdarım saygılar selamlar iyi çalışmalar.

  • Opet Temsilcisi22 Mayıs 2014

    Sayin İlgili , Sikayetiniz ile ilgili yonlendirmeler saglanmistir. Sonuclandiginda tarafınıza ulaşılarak bilgi verilecektir Saygılarımızla Opet Petrolcülük 444 6738 444 OPET

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler