28 Aralık 2018
#11368572

Opet Kampanya Puanını Kullanamıyorum!

Ekim ayında Carrefour SA'dan yapılan alışverişten 10 TL puan ve Opet uygulamasını cep telefonuna indirilince de ek 10 TL puan toplam 20 puan kazanma kampanyasına katılmıştım.


Kampanyada bu puanları kullanmak için 175 TL yakıt alma koşulu varken ben 270 TL yakıt alıp mobil uygulamada 17.11 de 20 TL yüklendiği gözüken puanların bir kısmı istasyon sistemine yansıtılmadığı için sadece 10 TL'sini kullanabildim.


Müşteri hizmetlerine kayıt açtırdım, 23.11 de tekrar görüştüğümde manuel puan yüklendiğini yakıt almadan puan kullanabileceğimi bildirdiler.


Ancak puan kullanmak için tekrar 50 TL yakıt aldığım karttaki diğer puanları kullanabilmeme rağmen kampanya puanını yine kullanamadım. Telefonda istasyonla da görüştürerek kullanılamadığını gördük. Sistem hala puanı kullanmak için yeniden 175 TL yakıt alımı gerektiriyordu.


Ondan sonra birkaç kez daha arayıp, düzeltme hatırlatması yaptım. Her seferinde düzeltildiği/düzeltileceğini söylediler. Ama bir aydan fazla süre geçmesine rağmen bugün itibariyle 10 TL puan tekrar yakıt almadan kullanılabilir değil.


Opet gibi işletme yapamayacağı kampanyalara katılmaması gerekir. 10 TL'den çok aldatılmış olmaktan çok rahatsızım, o nedenle herkesin Opet'in aldatmaca kampanyalarına itibar etmemeleri için uyarı amacıyla bildiriyorum.

Hakan Hakan 935 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Hakan03 Ocak 2019

  İyi ki Şikayetvar var; haftalardır çözülemeyen sorun bu sayede çözüldü.

 • Opet Temsilcisi03 Ocak 2019

  Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili müşteri hizmetlerimiz tarafından aranılarak tarafınıza bilgi verilmiştir. Şikayetinizi bizimle paylaştığınız ve Opet'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Opet Petrolcülük 444 67 38

 • Hakan28 Aralık 2018

  17.11 - 28.12 tarihleri arasında her aradığımda müşteri temsilcileriniz bu yazdığınız cevabı en az 5 kez verdiler, sonuç anlattığım gibi kazanılmış ama hala kullanılamayan puan. Sorun işlemeyen sisteminizde mi, çözdüm deyip çözemeyen çalışanlarınızda mı bulmanız lazım. Bu şekilde amacının tersine işleyen, haftalardır çözülmeyen problemli kampanyalar Opet'e asla uğramamayı düşünen müşteriler oluşturuyor haberiniz olsun, hiç kampanya yapmayın daha itibarlı kalırsınız. Çözülene kadar cevabınızı daha öncekiler gibi aldatmanın bir parçası olarak kabul ediyorum maalesef.

 • Opet Temsilcisi28 Aralık 2018

  Değerli Müşterimiz, Konu ilgili birimlerimize iletilmiş olup, gerekli takibi sağlanmaktadır. Sonuçlandığında tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla Opet Petrolcülük 4446738

Ziyaretçi Yorumları