sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Opet Kalitesiz Ve Bozuk Benzin

Latif Latif24 Haziran 14:07

Opet ahmet ayık Yenimahalle Ankara petrolden aracımın deposunu fullledim. Araç seyir halinde motor sistem korumasına alıp, motor arıza ışığı verip kaldı. Mercedes servisinde arızayı bulmak için sökülmedik yeri kalmadı. İkinci gün depo söküldü. Benzin bir damla kalmayacak şekilde boşaltıldı. Bidonla petrol ofisinden benzin doldurduk ve araba yeniden normale döndü. 

Bununla ilgili Opet yakıt numunesi aldı ve analize gönderdiler. Sonuç benzinin çok normal değerlerde olduğuna dair telefonla bilgi verdiler. Sonuç Opet demek ki belli bir kategorideki araçlar için benzin üretiyor. Bir daha tövbe Opet mi? Yaptığım masraf çabası. Benim önerim bidon bidon benzinleri evde duruyor ben bu benzini ahmet ayık Opet akaryakıt istasyonunun sahibinin arabasına veya isterlerse koçların arabalarının depolarına bedava dolduracağım. Bakalım ne kadar kilometre gidecekler? Kullandıkları ya Mercedes ya da BMW tarzı araçlardır. Şahin doğana binecek değiller ya!

empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Latif 24 Haziran 15:45

Sizinle ilgili bir dünya şikayet varmış siteye bakınca bana yazdığınız kopyala yapıştır cevabınızı onlara da göndermişsiniz. Size önerim sadece tuvaletlerinizi temizlemeyin yakıtınızıda temiz tutun 300 bin lira para verdim ben bu arabaya yolda bulmadım.

profile-icon Latif 24 Haziran 15:16

Ben size evin balkonunda bulunan bidon bidon sizden aldığım benzini bedava olarak bedelsiz beleş en yetkilinizin arabasına doldurmak istiyorum kaliteli kaliteli kaç kilometre gidebilecek sayın Opet. Şunu da bilin bende bu işin peşini bırakmayacağım. Bir özür bir telafi beklerken zeytin yağı gibi su yüzüne çıktınız.

Opet Logo Opet 24 Haziran 14:09

Değerli Müşterimiz, Şikayetinize istinaden gerekli kontroller yapılarak istasyon numunesinin teknik yasal şartnameye uygun olduğu tespit edilmiştir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Opet Petrolcülük 4446738

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Necmi 25 Haziran 10:22  

  Opet klasik cevap veriyor nasılsa ettikleri yanlarına kar kalıyor. Bende yakıt sistemi tamamı ve motor 20.000 üzerinde zarar var. Ceza yok mahkeme 10 yıl sürer avukat masrafı araba parası kadar tutar ve adaletsiz adalet bunları korur.

  np_image1 Ekli Görsel Var
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Latif 25 Haziran 10:25  

  Geçmiş olsun size de yerli güvenilir dedik canımıza okudu. Kimsenin ahı kimsede kalmaz. Uğraşacağım ne gerekiyorsa.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler