Opet ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Hakan'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
  • profile
  • profile
4 Destekçi
  4 Yorum

Opet İstasyonunuzdan Aldığım 95 Oktan Kurşunsuz Benzinden Aracım Zarar Gördü

1.148görüntüleme
Hakan
Hakan 04 Haziran 2020 07:28

Zararının acilen karşılanmasını istiyorum. Son 1000 kilometredir sizin Opet istasyonlarınızdan yakıt alıyorum. Aracın muayenesi için mersinden Silifke'ye yanında arkadaşla gittim. Dönüşte Erdemli girişinde Opet istasyonundan 95 oktan kurşunsuz benzin aldım.

 Fakat araba bir sonra gaza basıyorum araba çekişten düştü ve araba çalışırken aşırı şekilde titremeye başladı. Arkadaşla tekrar üzerine en yakın Opet'ten kurşunsuz benzin alalım belki düzelir dedik. 

Ağır ağır araba titreyerek ara ara stop etmesiyle Erdemli içindeki Opet benzin istasyonuna vardık. Tekrar 20 litre benzin aldım. Araba da sorun devam etti. Araba problemli şekilde arabamı tamire görürdüm. Benzin deposu temizlendi içindeki benzin değildi. Ne benzin gibi kokuyor ne de elimizi yakıyor ne de elimizde beyazlık bırakıyor. 

Şunu belirteyim zarar gördüğüm Opet benzin istasyonunun Erdemli belediyesine ait olduğunu benzin fişine bakınca öğrendim. Herhangi bir siyasi amacım yoktur. Zararının acilen karşılanması. Opet İstasyonunuzdan aldığım 95 oktan kurşunsuz benzinden aracım zarar gördü. Zararım 50 litre benzin ve 500 lira araç hasar tamiri. Bundan sonra Shell benzin istasyonlarından benzin alacağım. 

Gerekirse konuyu genel müdürünüze bile yazacağım. Siz yol üstü benzin istasyonlarını nasıl denetlediğiniz ortada aracım sizin yüzünüzden zarar gördü. Gerekirse Tüketici Mahkemelerine de müracaat edeceğim. Aracımın iki gün bağlı kalmasına neden oldunuz. En kısa zamanda zararımın tarafıma ödeme yapılarak zararımın telafi edilmesini istiyorum.

Opet Logo
Opet04 Haziran 2020 08:08

Değerli Müşterimiz, Konu ilgili birimlerimize iletilmiş olup, gerekli takibi sağlanmaktadır. Sonuçlandığında tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla Opet Petrolcülük 4446738

Opet Logo
Opet08 Haziran 2020 16:15

Değerli Müşterimiz, Şikayetinize istinaden gerekli kontroller yapılarak istasyon numunesinin teknik yasal şartnameye uygun olduğu tespit edilmiştir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Opet Petrolcülük 4446738

  • profile
  • profile
  • profile
4 Destekçi
  4 Yorum

4 Yorum

Necmi
Necmi05 Haziran 2020 10:29
 

Geçmiş olsun. Aynısı banada oldu ve Opet hiçbir şeyi kabul etmiyor. Benzin benzin değildi çamurlu solvent ve yağdan oluşuyor daha içinde ne var bilemiyorum. Diğer parçalarada bir baktır derim. Arıza düzelmiyor.

 1
Hakan
Hakan05 Haziran 2020 12:08
 

Cokgeçmiş olsun. Kabul etmeyeceklerini bende biliyorum. Çıkan benzine elimizi daldırıyoruz elimizi ne yakıyor ne beyazlık bırakıyor ne de benzin kokusu var. Şimdi Shell kursunsuz 95 oktan v power kullanıyorum. Yakıttan tasarruf ettiğini fark ettim.

 2
Hakan
Hakan05 Haziran 2020 12:10
 

Opet zararımı karsılamazlarsa buraya yazdığım yorumu silmeyeceğim. Bu reklam onlara yeterde artar.

 3
Hakan
Hakan27 Ağustos 2020 11:45
 

Geçmiş olsun ben şahsen Shell kullanıyorum sizde öyle yapın bunların ne sattığı belli değil zarar ziyandan başka bir şey olmuyor.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler