07 Mayıs 2014
Yorum Yap
#2435685

Opet İstasyonundan Aldığım Yakıttan Sonra Aracım Arızalandı

Burdur çıkışında bulunan Eroğlu şirketi'ne ait Opet istasyonundan almış aldığım Eco dizel yakıt yüzünden arabamın motorunda hasar oluştu. Pompacı euro dizel pompasının arızalı olduğunu söyleyerek Eco dizel verdi. Yakıtı aldıktan sonra arabanın egzozundan aşırı derece de siyah duman çıkışı oldu ve bir gün sonra da çalışmadı. Servise götürdüğümde enjektörlerin bozulduğu, yakıt tankının bozulduğu ve mazot filtresinin bozulduğunu söylediler. 2200 fatura çıkardılar.

Hamdi 954 Okunma

Cevaplar

 • Hamdi'nin Teşekkür Mesajı15 Mayıs 2014

  Telefonla arayarak yardımcı oldular. Yakıt örneği alarak analiz yapıldığı söylendi. Analiz sonuçlarının standartlara uygun olduğu belirtildi. Analiz sonuçlarını gönderebileceklerini de söylediler.

 • Hamdi10 Mayıs 2014

  istasyon Bayburt çıkışında olacaktı. Ayrıca henüz bir geri dönüş olmadı daha. Yakıt numunesi alıp test edileceği söylendi ama geri dönüş olmadı.

 • Hamdi08 Mayıs 2014

  Yönlendirme sonrası görüşme yaptım. Yakıt istasyonundan yakıt alınarak analiz yapılacağını söyledir. Sonuçları bekliyorum. Aracım Tuzla-İçmeler Hyundai Servisinde.

 • Opet Temsilcisi07 Mayıs 2014

  Sayin İlgili , Sikayetiniz ile ilgili yonlendirmeler saglanmistir. Sonuclandiginda tarafınıza ulaşılarak bilgi verilecektir Saygılarımızla Opet Petrolcülük 444 6738 444 OPET

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler