Opet İle Mahkeme Sürecim

Hasan Hasan4 ay önce

07.02.2019 tarihinde Çeşme Aras Pet Opet bayiisinde aracıma dizel aracıma yakıt kartım ile 250 TL ilk benzin konuldu. Yakıt kart Opet yakıt kartı olduğu için dakikasına kadar hangi akaryakıt konulduğu belliydi. Hiçbir şekilde Opet konu ile ilgilenmedi dolayısı ile istasyonda Opet ilgilenmediği için ilgilenmedi daha sonra aracım 1 ay serviste kaldı ve 1 ay sonunda istasyonun sigorta şirketi Anadolu Sigorta ekspertiz yolladı ve aracın istasyon kusurundan dolayı arıza yaptığı kanaatine varıp 20.000 TL tutan servis masrafının istasyonun ucuz sigorta pirimi ödemek için muafiyetli anlaştığını belirtip 100 de 20 sini sigorta şirketini bağladığını geri kalanı Opet'ten alacağımı söyleyip hemen kendi ödemesi gereken tutarı ödediler hepsi eklerde mevcut dilekçeler faturalar ve dekontlar. Tabii ki ben Opet'ten zengin bir firma olduğum için şirket aracımı parayı ödeyip servisten çıkardım. Zengin olmasam da kaliteli olduğum aşikar.

Peki daha sonra ne oldu 2 ay boyunca Opet dönüş yapmadı, istasyon da yapmadı. Avukatım ihtarname çekti dönüş yapılmadı. Şimdi günü belli oldu daha sonrada dava açılacak.

Bu şirketi kim yönetiyor? Müşteri ilişkilerine kim bakıyor? Ben Opet bayiisi olduğu için o istasyondan alışveriş yapmışım Aras Pet 'in kendi markası olsa Opet yazmasa kapısında zaten güvenip girmem. Bu işte Opet'in hiç mi sorumluluğu yok o zaman Opet reklamlarında benzini aldığınız istasyonlarla hiçbir sorumluluğumuz yoktur neden yazmıyor.

Gibi gibi buradan tüm dava sürecini tüm detayları ile buradan yazacağım sonuna kadar gideceğim parayı almak mühim değil, aldığım parayı Opet'in adına TEMA Vakfı'na bağışlıyacağım.

Opet'in çağrı merkezi müdüründen müşteri ilişkileri müdürüne kadar hepsi için o parayla ağaçlar dikeceğim. Ve en büyüğünü de Opet için dikeceğimizi baktıkça beni hatırlarlar...

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Ziyaretçi 4 ay önce  

    Her yerde Opet var bir hacet... Diye Facebook'da paylaştım.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler