sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Opet Hatasını Kabul Etmiyor Ve Yardımcı Olmuyor!

İbrahim İbrahim22 Temmuz 2019 21:34

Opet Bonus kampanyasına katıldım. 23 Haziran'da Opet pırıl petrolden mazot aldım ve kampanyaya dahil edilmedi. Opet müşteri hizmetleri telefonda önce bayimiz Bonus üyesi, sorunu araştıralım dediler. Birkaç gün sonra yine aynı müşteri hizmetleri bayi Bonus üyesi değil dediler. Banka müşteri hizmetleri bayi için anlaşmalı bayi diyor. Başka bankanın posundan çekim yapmışlardır diyor. Demek ki bayi çalışanları Bonus vermemek için başka banka posundan çekim yapıyorlar. Opet müşteri hizmetleriyle defalarca konuşmama rağmen yardımcı olmuyor. Size yakıştıramadım Opet.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon İbrahim 23 Temmuz 2019 08:50

Evet bilgi verdiğiniz doğru ama hala yanlış bilgi veriyorsunuz! Zahmet olmazsa bonus.com.tr adresine girin, Bonus Opet kampanyasına tiklayin, kampanyaya dahil olan istasyonlar kısmına bakın. Pırıl petrol ün kampanyaya dahil olduğunu göreceksiniz! Aslında gerekte kalmadı. Yaptığınız bunca haksızlıktan sonra artık Opet ten yakıt almıyorum.

Opet Logo Opet 23 Temmuz 2019 07:41

Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili müşteri hizmetlerimiz tarafından aranılarak 5.07.2019 tarihinde tarafınıza bilgi verilmiştir. Şikayetinizi bizimle paylaştığınız ve Opet'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Opet Petrolcülük 444 67 38

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler